Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання квартири перед новою здачею в оренду Печерськ Київ

Не секрет, що чиста і доглянута квартира привабливіша для орендаря, до того ж такий об’єкт інвестицій може принести вагоміший дохід орендодавцю. Тому не варто економити на ретельному прибиранні квартири перед новою здачею в оренду Печерськ Київ.

При здачі в оренду житла питання чистоти лягає на орендодавця. Однак мало кому приносить задоволення прибирати квартиру після чужих людей. У цій ситуації ми раді запропонувати свою допомогу, оскільки прибирання квартир – це наша професія. Ми любимо свою справу і пишаємося тим, що несемо у світ чистоту та порядок.

Чим ми можемо бути корисними для наших замовників?
Після домовленості із замовником та попередньої оцінки робіт в обумовлений час ми приїдемо на об’єкт, захопивши з собою потужну професійну техніку, інвентар та побутову хімію. Повністю відмиємо та підготуємо квартиру до здачі, внісши свій внесок у створення комфортної атмосфери квартири для здачі її сумлінному та платоспроможному квартиронаймачу.

Ми наведемо повний лад у квартирі для оренди і тим самим допоможемо власникам підвищити її рейтинг на ринку оренди. Залежно від стану об’єкта ми готові провести підтримуючу або генеральне прибирання. А також з огляду на сьогоднішню ситуацію у світі зробимо повну дезінфекцію всіх приміщень для безпеки майбутніх мешканців.

Переваги замовлення професійного клінінгу:

  • Без переплат,
  • з оптимальним співвідношенням ціни та якості,
  • наші майстри з прибирання, озброєні надійною та потужною технікою,
  • використовуючи безпечну сертифіковану в Європі хімію,
  • швидко, якісно та ефективно наведуть чистоту в квартирі,
  • повністю підготують її до здачі у найм.


Які роботи ми виконуємо: Генеральне прибирання квартири перед новою здаванням в оренду Київ
Прибирання всіх приміщень, з миттям підлоги, чищення стін та плитки, радіаторів опалення та побутових приладів, миття вікон усередині приміщень, протирання всіх поверхонь (з урахуванням особливостей властивостей кожного з матеріалів), хімчистка м’яких меблів, килимових покриттів, знепилювання текстилю, штор освітлювальних приладів, декоративних предметів інтер’єру, наведення блиску на скляних, дзеркальних і глянсових поверхнях, протирання меблів усередині та зовні, миття кухонних шаф, миття та дезінфекція санвузлів, душових тощо.

Вартість робіт залежить від площі та ступеня забрудненості квартири, а також терміновості виконання. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і готові врахувати всі побажання замовника.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.