Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання будинку перед Новим роком будинок, квартира Київ, Ірпінь, Буча, Вишгород

Приємно зустріти Новий рік в ідеально чистій квартирі чи будинку. Але цьому передує виснажлива підготовка, що включає не лише прикрасу ялинки та вибір подарунків близьким, а й генеральне прибирання всіх куточків будинку.

Пропонуємо залишити для себе лише найприємніший клопіт, а ретельне прибирання доручити досвідченим фахівцям клінінгу. А якщо ви вирішите робити прибирання самостійно, то ми із задоволенням поділимося з вами професійними секретами.

Як правильно робити прибирання квартири
Замовити генеральне прибирання перед новим роком Київ можна у нас у розділі прибирання

Позбавляємося сміття та негативу
Фінальне передноворічне прибирання чимось нагадує культовий ритуал: ми очищаємо від сміття не лише своє житло, а й думки, емоції. З приходом Нового року і життя ніби починає новий виток, і найкраще починати його в ідеально чистому житлі.

Будь-яке прибирання починають з позбавлення всього непотрібного. За рік у вашому будинку накопичилося чимало мотлоху – упаковки з-під техніки, старий одяг, надбитий посуд, газети та журнали та ін. Не варто боятися викидати речі, що стали непотрібними. Якщо вірити східній філософії, то замість старої викинутої речі у вас обов’язково з’явиться нова, корисна.

Непотрібні речі можна розсортувати: частину викинути, а ще хороші речі можна віддати нужденним. Далі варто поміняти постільну білизну, завантажити пральну машину, і можна приступати до збирання.

Боремося з пилом та брудом
Щоб не довелося виконувати подвійну роботу, збирання слід починати з верхніх ярусів, за годинниковою стрілкою, і закінчувати підлогою. Так ви поступово позбавитеся пилу, а просування за годинниковою стрілкою дозволяє бачити обсяг виконаної роботи.

Швидше за все, вам буде потрібна драбинка, щоб видалити пил зі стелі та карнизів, протерти освітлювальні прилади та верхні полиці меблів. Після цього необхідно протерти стінові панелі та вимити внутрішню частину меблів, попутно сортуючи та розставляючи вміст шаф.

Потім слід протерти розетки та вимикачі, дверні отвори та двері, радіатори опалення, підвіконня, наполірувати стекла та дзеркала – робити це краще спеціальною серветкою з мікрофібри.

Потім пилососять м’які меблі та підлогу, а потім миють підлогу, щоб остаточно позбутися пилу. Цей алгоритм дій повторюють у кожній кімнаті, а потім приступають до збирання кухні.

Прибирання кухні
У кухні послідовно миється стеля, карнизи, вентиляційна сітка. Шафки миють спочатку зверху, а потім і всередині, попутно позбавляючись прострочених упаковок з приправами і крупами. Також проводиться ревізія холодильника, його миють усередині, вийнявши полички, витирають і він знову готовий до завантаження продуктів. Не забудьте протерти гумові ущільнювачі, ручки та зовнішні стінки холодильника.

Замовте прибирання квартири в клінінговій компанії в Києві Гала Клін для ефективного, швидкого, якісного прибирання!
Потім приступають до миття кухонної поверхні, плити, раковини та стінової панелі, обробивши їх спеціальними засобами для очищення та використовуючи спеціальні губки та скребки. Потім йде черга духовки та мікрохвильовки, а потім радіатори опалення та підвіконня. Після цього пилососять і миють підлогу.

Прибирання санвузла
Унітаз і раковину обробляють спеціальними засобами, що очищають і дезінфікують, і дають постояти деякий час, зайнявшись верхнім ярусом – стеля, вентиляція, освітлювальні плафони. Потім миють стінову плитку та шафки, а потім – раковину та унітаз.

Прибирання передпокою
Фінал прибирання посідає передпокій, і закінчується виносом сміття. Тепер, коли прибирання будинку перед Новим роком закінчено, і він засяяв бездоганною чистотою, можна приступати до святкової прикраси.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.