Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання квартири Київ Голосіївський район

Генеральне прибирання квартири допоможе досягти ідеальної чистоти житла, підтримати здоров’я всіх членів сім’ї, адже повітря, яким вони дихають, стане чистим і вільним від пилу. Вимиті вікна впустять у квартиру більше світла, що позначиться на настрої та зоровому сприйнятті навколишньої обстановки, яка також стане більш чистою та затишною.

Як часто має проводитися генеральне прибирання квартири?
Навіть регулярне миття підлог та протирання поверхонь від пилу не дасть тієї свіжості та ефекту, на які здатне професійне прибирання квартири досвідченими клінерами. Такі дії допомагають боротися лише з видимими забрудненнями, і називаються такими, що підтримують порядок.

У будь-якому приміщенні є такі куточки, дістати яких можна, лише доклавши чимало зусиль. Якщо залишити їх без уваги на тривалий час, то прибирання буде недостатньо, і квартира поступово втрачатиме свою привабливість, а повітря в ній постійно наповнюватиметься пилом. Загальне відчуття життя в такому житлі завдає дискомфорту, і вийти зі становища допоможе прибирання квартири клінінговою компанією Голосіївський район Київ.

Генеральне прибирання квартири Київ Голосіївський район


Професійний клінінг квартири допоможе уберегти ваше житло від скупчення пилу, пилових кліщів, плісняви, грибків та інших патогенних факторів. Якісно проведене генеральне прибирання квартири вбереже вас і ваших близьких від розвитку алергії, дерматиту, астми та інших патологій здоров’я, що часто з’являються повсюдно.

Як відбувається генеральне прибирання квартири
Генеральне прибирання не викликає головного болю, якщо воно виконується професіоналами, які мають чіткий алгоритм виконання робіт. Вони завжди знають, з чого починати та які засоби використовувати у кожному індивідуальному випадку.

Ціни на клінінгові послуги в Києві від Гала Клін
Насамперед, після ознайомлення з об’єктом, вони складають план робіт із переліком необхідного інвентарю та засобів для чищення. І вже потім розпочинається робота.

  • Прибирання відбувається «згори донизу» – спочатку від пилу очищаються стелі, карнизи та верхні площини меблів, потім приходить черга вертикальних поверхонь – очищення стін, чищення та полірування скла та дзеркал.
  • Виконуються маніпуляції з очищення покриття для підлоги, меблевої оббивки та вологе прибирання. Якщо було обумовлено хімчистку м’яких меблів, проводиться видалення плям, екстракція в’їлася в оббивку бруду і очищення всієї поверхні меблів надпотужним пилососом. Цей вид робіт не просто повертає привабливий вигляд м’яких меблів, але й допомагає продовжити термін служби.
  • Чищення та дезінфекція санвузлів.
  • Прибирання кухні та обладнання.
  • Фінішним етапом є провітрювання квартири.


Для кожного приміщення є своя послідовність робіт, але список усіх необхідних дій залежатиме від побажань замовника. Якісь пункти прибирання квартири клінінгова компанія Голосіївський район Київ можна виключити або додати, наприклад, винесення великогобаритного сміття, дезінфекція всіх приміщень квартири тощо.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.