Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання квартири Поділ, Подільський район у Києві

Кажуть, якщо тримати в порядку навколишній простір, то й у душі пануватиме повна гармонія. Чисте житло автоматично налаштовує на позитив та веде до успіху. А на шляху до слави не варто відволікатися на такі пересічні справи, як генеральне прибирання квартири. Самостійне прибирання малоефективне і не приносить великого задоволення. У сфері послуг вже давно існує служба, готова зробити це замість вас, причому у найкращому вигляді.

Клінінгові послуги – це можливість подбати про своїх близьких, подарувавши їм чистоту та свіжість оточення. Клінінг подільський район київ допоможе швидко та якісно навести лад у будинку, позбутися пилу та бруду, використовуючи потужні професійні агрегати та сертифіковані засоби для чищення.

Генеральне прибирання квартири Поділ, Подільський район у Києві


Генеральне прибирання квартири професійними клінерами відбувається у кілька етапів. Після оцінки майбутнього обсягу робіт та вибору необхідного інвентарю та засобів для чищення, будуть обумовлені терміни виконання та підрахована вартість послуг. Після укладання договору співробітники клінінгової компанії готові розпочати виконання своєї місії.

Що входить у поняття генерального прибирання квартири
Весь комплекс робіт обговорюється із замовником в індивідуальному порядку. Зазвичай до генерального прибирання включають:

  • чищення стін, стель,
  • прибирання пилу та чищення декоративних та функціональних деталей інтер’єру,
  • миття та полірування скляних та дзеркальних поверхонь, у тому числі вікон,
  • чищення підлогових покриттів,
  • чищення м’яких меблів, штор, гардин,
  • миття та дезінфекція санвузлів,
  • прибирання кухні,
  • миття підлоги.


Також це може бути винос чи вивіз сміття, чищення та миття великих побутових приладів зовні та всередині, а в період епідемій та сезонних застуд – дезінфекція чи кварцювання житла. Кожен клієнт сам вибирає необхідні йому послуги, при цьому значно заощадивши свої сили, дорогоцінний час та кошти на покупку засобів для чищення та миючих засобів та інвентарю.

Клінінгові послуги Подільський район Київ поділ проводяться на найвищому рівні, із залученням досвідчених фахівців, і коштують своїх витрат. Крім того, в період епідемії до підбору персоналу, який відправляється на прибирання квартири, пред’являються особливі заходи, включаючи перевірку температури та бар’єрні засоби захисту. Тому крім виконання своїх прямих зобов’язань, ми гарантуємо абсолютну безпеку вашого житла.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.