Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання квартири ЖК Chicago Central House Чикаго Київ

Серед усіх послуг клінінгу найбільш затребуваною є генеральне прибирання квартири. Це цілком резонно, адже таке трудомістке завдання вимагає значних тимчасових і фізичних витрат, які має далеко не кожен. Для того, щоб отримати відмінний результат, прибирання бажано проводити з використанням професійного інвентарю та ефективних реагентів. Все це є у клінінгової компанії.

Комплекс робіт із прибирання квартири

Що представляє собою генеральне прибирання квартири ЖК Chicago Central House Чикаго централ Хаус? Це комплексне прибирання, яке в порівнянні з регулярним, містить ширший спектр робіт:

  • Сухе та вологе очищення всіх поверхонь, у тому числі важкодоступних зон, стін, стель, верхніх частин меблів;
  • миття корпусних меблів усередині та зовні;
  • чистка побутової техніки,
  • знепилювання та чищення килимів та м’яких меблів, а також всіх предметів інтер’єру,
  • миття освітлювальних приладів,
  • миття карнизів та жалюзі,
  • чищення сантехніки та дезінфекція сантехніки,
  • усунення складних забруднень: іржі, жиру, кіптяви, вапняного нальоту та ін спецзасобами;
  • миття радіаторів опалення, кліматичної техніки, решіток вентиляції,
  • миття та дезінфекція сміттєвих кошиків.


Крім того, в залежності від сезону, генеральне прибирання квартири ЖК Chicago Central House може бути доповнене миттям вікон, лоджій та балконів. У приватних домоволодіннях може здійснюватись прибирання прибудинкової території. Роботи, що не входять до стандартного переліку генерального прибирання, оплачуються окремо, тому вартість залежатиме від виду та масштабу робіт, терміновості виконання та інших факторів.

Переваги професійного генерального прибирання квартири

Досвід. Виключається ризик пошкодження меблів або обробки через неправильно вибрані засоби для чищення або порушення технології.

Оперативність. Професіонали, озброєні потужною спецтехнікою та високоефективними реагентами для різних покриттів, виконають роботу швидше та якісніше, ніж це можливо зробити за допомогою домашньої побутової хімії.

Гарантія дбайливого очищення. Щоб навести чистоту у важкодоступних місцях, потрібно мати певні навички. А застосування спеціальної техніки та спецзасобів дозволить досягти найкращого результату.

Прийнятні ціни та економія часу. Послуга генерального прибирання квартири ЖК Chicago Central House коштує дешевше, ніж може здатися на перший погляд, адже замовлення вміщує цілий комплекс об’ємних послуг та процедур, а готовий результат справляє враження і тримається довше, ніж результат окремих клінінгових операцій.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.