Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання перед новим роком 2019 року. Замовити генеральне прибирання Київ.

Багато хто звикли зустрічати великі свята, особливо Новий рік, у чисто прибраному та ошатному житлі. Для цього потрібно провести генеральне прибирання квартири Київ або будинку, щоб видалити бруд, що накопичився, непотрібні речі і негативну енергію.

Після генерального прибирання, чистота у всіх приміщеннях та очищена позитивна енергетика наповнять ваше життя здоров’ям, новим змістом та прагненням до щастя. Все це посилить святкові відчуття, дасть заряд бадьорості весь наступний рік.

– Не залишати на 31 грудня складну роботу.


Не варто проводити генеральне прибирання в останній день року, що минає. Адже якщо ви почнете у цей день ретельне прибирання всіх приміщень та шаф, то ризикуєте не встигнути до Нового року і зустрічати його втомленим, з поганим настроєм, з не доготовленими стравами і серед розкиданих речей.

Генеральне прибирання перед новим роком 2019. Замовити генеральне прибирання Київ 2019


31 грудня потрібно доробити роботу, що залишилася, привести себе в порядок, довести до готовності заготівлі страв і добре відпочити, якщо вам доведеться всю ніч зустрічати Новий 2020 рік.

 • обміркувати план проведення генерального прибирання.
  Щоб правильно розподілити сили на майбутнє генеральне прибирання, необхідно заздалегідь обміркувати план проведення. Розділіть всі приміщення квартири або будинку на зони і намітте дні, коли ви прибиратимете в кожній з них.
 • У які дні наводити порядки у шафах.
  Зробити генеральне прибирання у всіх шафах та на полицях, можна заздалегідь, 28-30 грудня. Також, у ці дні можна зібрати павутину зі стін та стелі, помити вікна та протерти люстри, випрати та повішати штори,
 • Коли проводити генеральне прибирання у ванній та туалеті.
  У ванній та туалеті, можна провести генеральне прибирання 30 грудня. А протерти до блиску крани та дзеркала, раковину та унітаз, можна 31 грудня, перед приходом гостей, якщо ви очікуєте їх на зустріч Нового року.
 • Коли наводити лад у кухні.
  Довести до ладу кухню, потрібно заздалегідь, адже вона вимагає чимало часу. А 31 грудня вам залишиться навести легкий порядок, що залишився, після завершення готування святкових страв: помити посуд, пропилососити, протерти підлогу, плиту і стільницю.
 • Викинути, підрити чи полагодити поламані та старі речі.
  Якщо за рік у вас накопичилося багато непотрібних речей, то краще їх позбутися заздалегідь. Так очищується енергетика будинку, видаляється застій грошових потоків, покращується психологічний клімат у сімейних стосунках.

Після генерального прибирання будинок наповнюється свіжою позитивною енергетикою, яка несе щастя, здоров’я і достаток!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.