Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як усунути запах тютюну у квартирі?

Куріння залишає свій негативний слід не лише на здоров’ї, а й на меблях та предметах інтер’єру. Запах тютюну глибоко проникає в оббивку м’яких меблів, текстиль, матраци, подушки, килимові покриття. Якщо хтось курить у машині – салон авто також просочується запахом нікотину, вивести який дуже непросто. Гладкі поверхні покриваються смолянистим шаром нікотину, змінюють відтінок та виглядають непривабливо.

Ситуація неприваблива, але має вирішення! Крім найочевиднішого і найрадикальнішого – кинути палити, є й інші варіанти боротися з наслідками тютюнового амбре.

Розглянемо найефективніші.

Позбавляємося тютюнового запаху

  1. Усунути джерела запаху: не залишати в приміщенні або салоні автомобіля недопалки, які зазвичай мають найважчий і найнеприємніший запах. Після використання відразу ж мити попільнички.
  2. Застосовувати натуральні очищувачі та ароматизатори повітря: цедра цитрусових, зерна кави, сухі пакетики з ароматним чаєм – вони здатні вбирати сторонні аромати та віддають свої приємні аромати. Можна застосовувати спеціальні ароматизатори повітря, які, хоч і не повністю усунуть проблему, але можуть приглушити інтенсивність сигаретного аромату. Також для цієї мети підійде аромалампа з будь-якими ефірними оліями.
  3. Регулярно провітрювати, відкривши всі вікна та влаштувавши протяг, щоб приміщення наповнились свіжим повітрям.
  4. Іонізатор та очищувач повітря – побутовий девайс, що набирає все більшої популярності. Особливо актуальний для сімей, члени яких страждають на астму або інші проблеми дихальної системи. Корисний як для активних, так і для пасивних курців, оскільки іонізатор насичує повітря чистим киснем.
  5. Періодично проводити генеральне прибирання квартири з використанням пилососу для всіх м’яких поверхонь. Для освіження текстильних покриттів можна використовувати вологі серветки, змочені в розчині оцту, який добре вбирає сторонні запахи. Фіналом генерального прибирання має бути обов’язкове провітрювання.
  6. Найпростіший і найдієвіший спосіб – запросити клінінгову компанію Гала Клін, де знають безліч способів очистити квартиру або салон автомобіля від неприємних запахів, до того ж допоможуть навести ідеальну чистоту.

Прибирання квартири з хімчисткою меблів та килимових покриттів включає дезінфекцію квартири ефективними та безпечними сертифікованими препаратами – найлегший та найкращий спосіб позбутися тютюнового диму та безладу.

Нехай ваша оселя буде чистою та свіжою, а атмосфера в ній – наповниться затишком та любов’ю!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.