Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як доглядати за ламінатом

Ламінатне покриття підлоги давно перестало бути ексклюзивом, замінивши собою звичний дерев’яний паркет або лінолеум. Але для того, щоб підлога з ламінату виглядала ідеально, слід при догляді за нею дотримуватись особливих правил. Не хочете знати тонкощі догляду за ламінатом, бажаєте довіритись професіоналам – замовте прибирання квартири Київ.

Що таке ламінат?

Зовні ламінат важко від паркетної дошки. Це покриття можна назвати бюджетним аналогом натурального паркету з дерева. Основою ламінату є щільна плита з деревних волокон, тому цей матеріал гідний називатися екологічно чистим.

Як доглядати за ламінатом
Товщина ламінату може змінюватись від 6 до 12 мм. Серед інших відмінностей – ступінь зносостійкості, кольорова гама та фактура покриття (під дерево, шкіру, камінь). Від класу зносостійкості залежить, як довше прослужить вам ламінат, також методи догляду за ним.

Особливості догляду за ламінатом

Щоб ламінат прослужив довше, і радував око, слід забути про абразиви та засоби для чищення з кислотою в основі. Все що потрібно ламінату – регулярне сухе прибирання та періодично – миття зі спеціальними засобами, які дозволять уберегти ваше покриття для підлоги від деформації та подряпин, а в цілому – продовжити його службу на довгий термін.

Щоб бути впевненими в тому, що догляд за ламінатом не зашкодить його вигляду, найпростіше запросити для цієї роботи професіоналів. Фахівці клінінгової служби знають всі тонкощі догляду за ламінатом, як і за іншими покриттями для підлоги – ковроліном, дерев’яним паркетом, лінолеумом. Також у їхньому оснащенні є спеціальні засоби та пристрої, які якісно та ефективно справляються з поставленими завданнями.

Інвентар для догляду за ламінатом:

• М’яка щітка, пилосос, швабра – для регулярного очищення підлоги від пилу, піску та ін.

• Серветки – щоб відразу ж усунути розлиту рідину та уникнути деформування поверхні.

• Ганчірка для миття підлоги – її слід добре віджати і використовувати без миючих засобів.

• Серветки з мікрофібри, фланелі або нейлону – полірування підлоги насухо.

Як мити ламінат?

Як правило, високоякісний ламінат має захисне покриття, що захищає від попадання бруду, і не потребує ретельного чищення. Потрібно лише очистити поверхню від пилу та забруднень. Щоб ламінат зберіг свій блиск, при видимих ​​забрудненнях можна використовувати спеціальний засіб для ламінату, безбарвну рідину для миття посуду, м’яке мило, розчинивши невелику кількість засобу у воді.

Спеціальні склади для ламінату не тільки очищають поверхню, але й мають дезінфікуючі, волого- і пилевідштовхувальні властивості, герметизують сполучні шви.

Догляд за ламінатом – це просто

Важливо! При збиранні не користуватися засобами, які можуть зашкодити ламінату:

Порошки,
Засоби з хлором,
Кошти з ацетоном.
Сучасна миюча техніка, на кшталт миючого пилососа, не здатна нашкодити ламінату, якщо він має високі зносостійкі якості та воскове просочення. А ось пароочисник, щоб уникнути деформації підлоги, варто використовувати лише на ламінаті з проклеєними швами.

Працівники клінінгової фірми знають всі нюанси прибирання, і вміють поводитися з будь-яким статевим покриттям, тому рекомендуємо довірити догляд за ламінатом професіоналам, а самим використовувати час, що звільнився, на більш корисні справи!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.