Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Професійне прибирання яхт та катерів Київ.

Яхта – це статусний, дорогий транспортний засіб, зовнішній вигляд якого має бути бездоганним. Цього неможливо досягти без ідеальної чистоти. А ідеальну чистоту може гарантувати лише спеціальна клінінгова компанія, яка надає послуги зі збирання яхт Київ.

Прибирання яхт та катерів
Після генерального прибирання, проведеного знавцями своєї справи, яхта набуде первісної новизни, привертатиме увагу і викликатиме захоплення. На ній можна буде проводити урочистості чи ділові переговори, використовувати для романтичної прогулянки, поринувши в атмосферу комфорту та задоволення.

Прибирання яхт та катерів – справа непроста, адже під впливом води, сонця та вітру зовнішні елементи судна втрачають блиск та привабливість. Професіонали від клінінгу знайомі з усіма тонкощами догляду, у тому числі і за дорогими матеріалами – цінними породами дерева, натуральною шкірою та тканинами, і для кожного виду матеріалів вони мають спеціальне обладнання та засоби для чищення.

План прибирання яхт та катерів клінінговою компанією Гала Клін Київ
Наші фахівці з прибирання приділяють посилену увагу не тільки чистоті та блиску обшивки судна, а й чистоті кают, адже гості проводять там чимало часу.

Прибирання яхт катерів Київ клінінговою компанією Гала Клін
До плану прибирання включено такі послуги:

Полірування хромованих деталей;
Чищення скляних та дзеркальних поверхонь;
Нанесення на ілюмінатори водовідштовхувальної емульсії;
Чищення із застосуванням спеціальних засобів та агрегатів м’яких меблів та килимових покриттів;
Очищення палуби від сміття, бруду, пилу;
миття підлоги;
обробка санвузлів.
Інші послуги клінінгової компанії Гала Клін, які Вас можуть зацікавити:
Прибирання квартир Київ
Хімчистка килимів та ковроліну Київ
Хімчистка м’яких меблів Київ, хімчистка диванів Київ вдома, виїзна хімчистка
Хімчистка штор Київ, тюля, гардин, ламбрекенів прання штор у Києві за доступними цінами!
Коли необхідне прибирання яхт та катерів
Відкриття сезону

З початком сезону судно необхідно привести у належний стан, очистивши від бруду та пилу. Цей трудомісткий процес включає очищення м’яких меблів і килимів, полірування блискучих поверхонь і нанесення спеціальних засобів дерев’яні панелі.

Закінчення сезону

При постановці судна на відстій необхідно зробити генеральне прибирання після його активної експлуатації. До вищеописаних процедур прибирання може додатися і зовнішнє промивання двигуна.

Перед урочистістю чи іншим важливим заходом

Приймати гостей на яхті – це почесно та відповідально. Щоб захід пройшов на належному рівні, генеральне прибирання яхти в Києві обов’язково має бути заплановане.

Миття катерів та яхт у Києві – досить поширена послуга. Але якщо вам необхідно, щоб ваше судно було вичищено ідеально, не варто вдаватися до самостійного чищення, а краще довірити цю справу фахівцям, в арсеналі яких є не тільки професійне обладнання, але й успішний досвід проведення подібних робіт.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.