Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартир Позняки Київ

Делегування обов’язків – найкращий спосіб досягти потрібного ефекту. Це стосується не тільки роботи, а й побутових питань. Питання чистоти та порядку – запорука здорової атмосфери у будинку, але зовсім не обов’язково займатися цим самостійно.

Наша клінінгова компанія надає послуги з якісного прибирання квартир Позняки Київ Ми допомагаємо нашим замовникам заощадити час і сили, довіривши прибирання нам, щоб виділити час, що звільнився, на дозвілля з близькими та коханими.

Професійне обладнання та високоякісна побутова хімія швидко та ефективно допоможе розібратися з пилом та брудом. Ми зможемо усунути навіть найстійкіші забруднення, з якими не впоратися самотужки.

Замовити прибирання квартир в Києві – +38 (067) 110-69-69


Причому прибирання квартир Позняки має цілком доступну вартість. Ціни варіюються в залежності від масштабу запропонованої роботи та виду робіт.

Зазвичай базове прибирання квартир включає такі позиції:

  • Миття або чищення поверхонь,
  • Чищення скляних та дзеркальних поверхонь,
  • Усунення пилу,
  • Миття та дезінфекція сантехніки,
  • Миття кухонної плити, духовки, мікрохвильової печі, холодильника та ін. побутових ел. приладів,
  • Миття підвіконь, плінтусів, підлоги,
  • Усунення важких іржавих, жирних, вапняних та ін плям,
  • Миття радіаторів опалення, внутрішніх блоків кондиціонерів, газових казанів.


Усі послуги ще до початку робіт обговорюються із замовником. Тому формується ціна. Ціна прибирання квартир Позняки Київ також залежить від площі квартири, кількості приміщень, складності робіт, залежно від стану квартири, кількості залучених співробітників.

Переваги професійного прибирання квартир клінінговою компанією Гала Клін

Основною перевагою прибирання від клінерів є відмінний результат та швидкість виконання. Ми подбаємо про чистоту стелі та стін, побутової техніки, відполіруємо скло, дзеркала та дерев’яні поверхні, вичистимо м’які меблі та освіжимо килимові покриття. Навіть якщо ви вважали, що бруд, що в’ївся, очистити неможливо, майстри своєї справи знають, як впоратися з жиром, вапняним нальотом або іржею, при цьому не завдавши шкоди предметам інтер’єру.

Ми використовуємо найефективніші засоби та методи прибирання, так що після нашої роботи ваша квартира зустріне вас блискучою чистотою та свіжістю.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.