Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартири Оболонь Київ

Чисто прибрана квартира – це не просто порядок і організованість житлового простору, а й запорука здоров’я. Але в тому випадку, якщо прибирання робити правильно. А хто з цією роботою впорається краще за професіоналів?

Якісне прибирання квартир оболонь київ – чисто, швидко, професійно!

Співробітники клінінгової компанії Гала Клін знають всі нюанси прибирання квартир, і найнадійніше доручити цю роботу їм. Варто набрати в пошуковій системі заповітний рядок «прибирання квартир оболонь Київ», і вам будуть запропоновані послуги від фахівців своєї справи. А якщо ви все-таки вирішили прибирати квартиру Київ власними силами, ми готові поділитися деякими секретами якісного прибирання. Дізнатись ціни на прибирання квартир Київ на оболоні можна перейшовши у відповідний розділ або передзвонивши нам.

Поради професійних клінерів

Підготовка до роботи з прибирання Оболонь Київ

Алгоритм прибирання у кожної господині свій. Але є певні стандарти прибирання квартири. Щоб прибирання було ефективним, варто дотримуватися певних правил.

  1. Перше, що слід виконувати неухильно, щоб не допустити сильного забруднення житла – слідувати графіку прибирання. Прибираючи квартиру час від часу, складно досягти чистоти та затишку. Тому варто обміркувати та дотримуватись графіку прибирання.
  2. Що ще корисно запозичити від професійних клінерів – вибрати для прибирання зручний одяг, взуття, придбати захисні засоби – рукавички, окуляри. Прибирання квартир у спецодязі – це зручно та безпечно.
  3. Професіонали використовують надійні та перевірені інструменти та агрегати. Якісний інвентар, хоч і коштує недешево, але в результаті окупить себе і прослужить набагато довше.

Прибирання квартири – «чистий» старт

  1. Якщо всі поверхні у квартирі завалені журналами, книгами, іграшками, посудом, робота ускладнюється. Тому спочатку розмістіть розкидані речі, зберіть сміття, посуд завантажте в посудомийку, а постіль – у пральну машину.
  2. Усі чистячі приладдя та агрегати тримайте в одному місці. Тоді їх не доведеться шукати у всіх приміщеннях. Перед початком роботи складіть необхідні миючі та чистячі засоби, серветки, щітки в лоток або відро, та разом з іншими приладдям для прибирання переносіть їх із кімнати в кімнату в процесі прибирання.
  3. Використовуйте універсальні засоби для чищення – це не тільки знизить матеріальні витрати, але й заощадить місце для зберігання.

Поетапне генеральне прибирання квартири

Найлегше прибирати квартиру по зонах: кімнати, кухня, ванна кімната. Генеральне прибирання квартири починається з миття вікон. Штори та гардини слід очистити від пилу, витрусивши, простягнувши або здавши в хімчистку.

Потім можна розібрати речі – одяг, папери. Щоб було зручніше позбавлятися від мотлоху, принесіть у кімнату сміттєвий пакет.

Після того, як почистіть м’які меблі та килими пилососом, варто зайнятися вологим прибиранням. Протираючи меблеві поверхні, не забувайте про двері, освітлювальні та опалювальні прилади. Дерев’яні поверхні можна натерти поліроллю, а скляні відполірувати віскозною серветкою.

На кухні почати зручніше з холодильника, викинувши прострочені продукти та протерши внутрішні та зовнішні поверхні. Полиці кухонних шаф протираються, а під час роботи можна провести ревізію їхнього вмісту. Потім миють побутову техніку. Також миється та полірується стінова плитка, а потім підлога.

Ковдри, подушки та покривала у спальні вимагають щосезонного чищення. Найзручніше скористатися послугами хімчистки, здаючи речі наприкінці сезону.

Командна робота дозволяє впоратися зі збиранням квартири набагато швидше. Якщо ви з якихось міркувань не наважуєтеся скористатися послугами клінінгових служб, та замовити прибирання квартири оболонь Київ, залучайте до прибирання членів родини, та працюйте спільно, подібно до професіоналів. Залучені до спільної праці, домашні будуть менше смітити та активніше стежити за порядком.

Закінчення прибирання Оболонь Київ

Все приладдя – серветки, швабри, щітки – повинні бути готові до наступного прибирання, тому необхідно їх очистити, випрати і при необхідності докупити засоби, що бракують. Весь інвентар міститься на зберігання, і ви можете насолодитися створеною чистотою та затишком.

А якщо ви вирішите провести сімейне дозвілля не за прибиранням, а цікавішим способом – професіонали з клінінгової фірми, які добре знають свою роботу, завжди готові прийти вам на допомогу!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.