Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартири після ремонту ЖК Берег Дніпра

Ремонт квартири – складний етап модернізації житла, після якого залишається багато будівельного пилу та сміття, плям та розлучень на всіх поверхнях. Замовивши послугу «Прибирання квартири після ремонту ЖК Берег Дніпра», ви зможете уникнути безпосередньої участі в роботах з наведення чистоти, та отримаєте свіже та ідеально прибране житло, готове прийняти своїх господарів.

Чому варто скористатися послугами клінінгової компанії?

Оновлення інтер’єру завжди створює приємне відчуття новизни. Однак цьому передують досить брудні роботи, які залишають слід у вигляді пилу на підлозі, стелі та стінах, позбутися якого не так просто, не маючи потужного обладнання.

Самостійне прибирання за допомогою підручних засобів займе дуже багато часу та сил, адже необхідно прибрати залишки будівельного сміття, відчистити сліди від проведення малярських та штукатурних робіт, відмити та відполірувати всі поверхні.

Капітальний клінінг після ремонту дає 100% результат чистоти

Поки працюють наші клінери, господарі можуть розслабитися, щоб відпочили заселитися у свіжовідремонтоване та чисте житло.

Надаємо якісні послуги зі збирання після ремонту

Нам подобається наводити чистоту, бачити, як нашими зусиллями змінюється на краще житловий простір.

У нашому арсеналі є спеціальне професійне обладнання, здатне легко та швидко видалити післябудівний пил, діставшись усіх щілин, які важко піддаються прибиранню побутовим пилососом. Тому ми для своєї роботи вибираємо потужні агрегати та професійні засоби для видалення плям від фарби, лаку, цементу та інших будівельних розчинів. В наявності є парогенератор, який не просто очищає поверхні, але й дезінфікує їх.

Прибирання після ремонту Київ ЖК Берег Дніпра

Команда досвідчених клінерів усуне плями, що в’їлися, пил і наведе повний порядок у приміщеннях. У нашій компанії працюють перевірені сумлінні співробітники, які дорожать своєю репутацією та люблять свою роботу.

Ми гарантуємо високу якість проведених робіт та мінімальні терміни їх виконання. Проведіть звільнений час з рідними та друзями, поки ми, врахувавши всі ваші побажання, наводитимемо чистоту у вашій оселі.

Нашою перевагою є індивідуальний підхід до кожного замовника. Бажаєте замовити додаткові опції з прибирання? Ми готові! І потім, коли з’явиться потреба у підтримці чистоти у вашій квартирі, ми з радістю виконаємо генеральне прибирання або інший вид робіт із підтримання чистоти.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.