Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартири після ремонту ЖК Покровський посад

Після проведення будівельних та ремонтних робіт фінальним етапом є прибирання, після закінчення якого житло набуває бездоганного вигляду. Післябудівельне прибирання – трудомісткий процес, що вимагає професійного обладнання та спеціальних засобів для чищення.

Наша клінінгова компанія готова запропонувати вам свої послуги із прибирання квартири після ремонту ЖК Покровський Посад. Досвідчені клінери знають свою роботу та повністю оснащені якісними та ефективними засобами для усунення наслідків будівництва.

У нашому арсеналі – потужне професійне обладнання: пилососи, натирачі, пароочищувачі, екстрактори для хімчистки, збиральний інвентар, пристрої для миття вікон, драбини та ін., високоякісна хімія, а також досвід та знання, які ми готові продемонструвати на практиці.

До переліку нашої роботи з післябудівного прибирання входить:

  • Прибирання та винесення сміття, що залишилося після проведення будівельних робіт.
  • Бережне видалення слідів будівельних матеріалів: лаку, фарби, штукатурки та ін. з будь-яких матеріалів та поверхонь спеціальними засобами.
  • Очищення всіх поверхонь.
  • Миття вікон та полірування дзеркальних поверхонь.


Докладніший список робіт у розділі прибирання після ремонту.

У призначену дату бригада клінерів буде у вас разом з необхідним інвентарем і всіма засобами, що чистять, щоб з блиском виконати всі поставлені завдання.

Прибирання квартири після ремонту ЖК Покровський посад, проведене нашими клінерами, залишить після себе відчуття бездоганної чистоти. Ми намагаємося догодити навіть найвибагливішим замовникам і будемо раді, якщо ви звернетеся до нас знову для підтримки ідеального порядку у вашому вже обжитому житлі.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.