Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартири після ремонту ЖК Пори року Київ

При самостійному прибиранні після будівельних робіт великі шанси зробити щось неякісно або просто випустити з уваги. Такого не станеться, якщо доручити цю справу професіоналам із клінінгової компанії. Вони не дадуть бруду та пилу жодного шансу, не пропустять жодного сантиметра квартири – ідеальна чистота вашого житла гарантована!

Як ми працюємо
Особливістю післябудівного прибирання є усунення дрібнодисперсного та статичного пилу, який залишився практично повсюдно – на стінових панелях, стелі, підвіконнях, корпусних та м’яких меблів тощо. Тому для прибирання квартири після ремонту ЖК Пори року Київ ми використовуємо потужне професійне обладнання: пилососи, екстрактори, натирачі, пароочисники. Крім того, у нас є високоякісний інвентар для прибирання: м’які мопи, мікрофіброві серветки, щітки, склоочисники та ін., а значить, прибирання з нашою допомогою буде дуже сильно відрізнятися від прибирання, зробленого своїми силами.

Також у роботі ми застосовуємо екологічну та водночас дуже ефективну побутову хімію, яка не може нашкодити здоров’ю та навколишньому середовищу. Якість використовуваних нами коштів підтверджено відповідними сертифікатами.

Наші клінери знають, як поводитися з будь-якими поверхнями без шкоди для їхнього зовнішнього вигляду, і при необхідності можуть дати пораду щодо догляду за тим чи іншим матеріалом. Наші співробітники мають достатньо досвіду, щоб впоратися зі збиранням навіть не найпростіших об’єктів, привести їх у належний стан та створити в приміщенні атмосферу ідеальної чистоти.

Прибирання після ремонту включає чищення всіх поверхонь у квартирі, включаючи стінові панелі, натяжні стелі, радіатори опалення, освітлювальні прилади тощо. За домовленістю ми можемо вимити вікна зсередини, віконні рами та простір між ними, відливи, підвіконня. Серед наших послуг є чищення, санування та дезодорація санвузлів, чищення підлогової та стінової плитки, миття великої побутової техніки, чищення м’яких меблів, килимів та килимових покриттів, машинне чищення каменю, делікатне чищення та полірування меблів, дзеркал, скла та навіть антикварних предметів інтер’єру.

Чим вигідна співпраця з нами

  • Штат наших співробітників складається з кваліфікованих досвідчених клінерів;
  • Використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • Розробляємо детальний план робіт із підбором необхідного обладнання;
  • Повністю позбавляємо ваше житло від бруду та пилу, усуваємо всі сліди ремонту;
  • Гарантуємо повну чистоту та відповідально підходимо до збереження та цілісності майна замовника;
  • Для зручності замовника працюємо за гнучким графіком;
  • Застосовуємо виключно якісне обладнання та високоекологічні перевірені миючі засоби.

А найголовніше – позбавляємо наших клієнтів від рутинного клопоту, пов’язаного з прибиранням, заощаджуючи його дорогоцінний час для більш важливих та приємних справ.

Клінінгова компанія Гала Клін пропонує також:

Прибирання квартир Київ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.