Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартири після ремонту ЖК Празький квартал Київ

Навіть нові апартаменти зі стильно оформленим інтер’єром не виглядатимуть затишно, якщо в них виявляться залишені будівельниками плями фарби або покриті цементним пилом поверхні. Щоб житло тішило своїх господарів, необхідно досягти в ньому ідеальної чистоти. А допоможе у цьому наша клінінгова компанія.

Прибирання квартири після ремонту Київ ЖК Празький квартал – один із напрямків нашої роботи. Ми маємо достатньо досвіду, щоб швидко та ефективно усунути наслідки будівельних робіт. У нашому розпорядженні є вся необхідна для цього техніка та хімія: промислові пилососи, підлоги, парогенератори та багато іншого.

Прибирання квартири після ремонту ЖК Празький квартал лише на перший погляд може здатися простим завданням. Насправді впоратися самотужки з будівельним пилом, що залишився, та іншими слідами ремонту – непросте завдання, що забирає велику кількість сил, часу та засобів, витрачених на засоби для чищення та техніку.

Крім того, будь-які поверхні в будинку вимагають особливого відношення та використання спеціальних засобів для чищення. Наші клінери мають великі знання в цій сфері і добре знають, як і чим прибрати ті чи інші забруднення, щоб не зіпсувати предмети інтер’єру.

Послуга «прибирання квартири після ремонту» користується широкою популярністю, адже в обумовлені терміни наш замовник отримає найчистіші поверхні, включаючи підлогу, стелю, стіни, плінтуса та підвіконня, м’які свіжовичищені меблі, чисті та продезінфіковані санвузли, відсутність будівельного сміття. Остаточний перелік робіт складається, з індивідуальних побажань замовника.

Комплексне прибирання квартири після ремонту ЖК Празький квартал – це швидкий та порівняно недорогий спосіб створити у відремонтованому житлі здорову атмосферу чистоти та комфорту.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.