Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання після ремонту Позняки Київ

Ремонт квартири може вважатися закінченим лише тоді, коли вона ідеально чиста та готова прийняти своїх господарів. Будівельне сміття, що залишилося, сліди скотчу, клею, штукатурки і фарби на поверхнях, шар цементного пилу – з такими забрудненнями складно впоратися самотужки. Полегшити завдання та навести у квартирі блиск допоможе клінінгова компанія, що надає послугу прибирання після ремонту Київ.

Команда професійних клінерів зробить комплексне прибирання квартири і повністю підготує житло до новосілля, відмивши плями, що в’їлися, і бруд після будівельних робіт.

Прибирання після ремонту Позняки Київ


Замовивши прибирання після ремонту позняки київ, будьте готові вселитися в оновлену квартиру найближчим часом! Адже, якщо на самостійну боротьбу з наслідками неакуратності будівельників за допомогою звичайних миючих засобів доведеться вбити не один тиждень, то клінінгова бригада зі спеціальними засобами та потужним обладнанням не залишить від цієї проблеми жодного сліду.

Замовити прибирання після ремонту на Позняках Київ
Професійне обладнання, знання та досвід – головні переваги нашої роботи

Ми знаємо, що найскладніше прибрати з поверхонь наліт дрібного пилу, що залишився після ремонту. Вона глибоко проникає у щілини, і простим пилососом дуже важко піддається усуненню. Професійне обладнання: парогенератори, екстрактори, промислові пилососи високої потужності, а також спеціальні засоби для видалення будівельних складів дозволять нам легко та швидко впоратися з видаленням плям фарби, мастики, цементного чи гіпсового розчину, клею та багатошарового пилу.

Швидке та якісне прибирання після ремонту позняки київ

Післябудівельне прибирання квартири, будинку, офісу – досить затребувана послуга, яка полягає в очищенні приміщення від залишків будівельного сміття, пилу та бруду. Також у послугу входить миття вікон, дверей, стін, підлоги, освітлювальних приладів, меблів та інших поверхонь – дерев’яних, металевих, скляних, пластикових, кам’яних тощо.

До чищення кожного матеріалу ми підходимо індивідуально та зі знанням справи. У нашому арсеналі є всі необхідні чистячі, полірувальні засоби та дезінфектори для якісного та безпечного прибирання.

Прибирання після ремонту оздоблення київ може включати повний спектр прибирання або окремі види наступних робіт:

  • Збір та вивіз сміття,
  • Чищення та усунення плям,
  • Миття та дезінфекція всіх поверхонь у приміщенні, включаючи меблі та побутові прилади, дзеркала, перегородки;
  • Миття вікон, освітлювальних приладів, радіаторів опалення,
  • Чистка дверних коробок та фурнітури,
  • Хімчистка м’яких меблів,
  • Миття та чищення сантехніки,
  • чищення труб, розеток та вимикачів та ін.


Вибравши послугу професійне прибирання після ремонту київ, ви не будете розчаровані якістю проведених робіт.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.