Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання після ремонту у квартирі Київ ЖК Французький квартал 2

Після закінчення ремонтно-будівельних робіт у квартирі фінальну точку можна поставити лише після якісно проведеного прибирання. Професійне прибирання після ремонту в квартирі Київ ЖК Французький квартал 2, виконане співробітниками нашої клінінгової компанії, позбавить вас багатьох клопотів, пов’язаних з наведенням чистоти.

Якщо ви звикли дорожити своїм часом і розумно витрачати свої кошти, пропонуємо скористатися нашими послугами післяремонтного прибирання, щоб не зіпсувати нові покриття у свіжовідремонтованій квартирі, без зусиль позбутися будівельного сміття, усунути пил та крейдяні розлучення, навести блиск та чистоту у всіх приміщеннях.

Наш персонал має всі тонкощі прибиральної справи, і із задоволенням допоможе вам домогтися абсолютного порядку, оперативно підготувавши квартиру до заселення, при цьому не витративши всі гроші світу.

Як ми працюємо?
Отримавши від вас замовлення після ремонту в квартирі Київ ЖК Французький квартал 2, ми зв’язуємося з вами для уточнення обсягу робіт та інших робочих питань. Після цього, домовившись про ціну, ми розпочинаємо роботу у призначений термін. Коли роботу буде виконано – ви приймаєте об’єкт та оплачуєте послугу.

Які роботи може містити прибирання квартири після ремонту?
Завдання клінерів – прибрати дрібне будівельне сміття, будівельний пил, плями фарби та інші забруднення на поверхнях у квартирі, відполірувати всі глянцеві поверхні, включаючи вікна, підготувати меблі, почистити при необхідності м’які меблі, продезінфікувати сантехніку, душову кабіну або ванну, привести в порядок включаючи побутову техніку, радіатори опалення, фасади та внутрішні поверхні шаф.

Наші співробітники мають у робочому арсеналі потужне професійне обладнання: промислові пилососи різних типів (для сухого та важливого чищення), пароочисник, екстрактор, підлоги, осушувачі килимових покриттів, різноманітні щітки та інструменти для миття вікон тощо, а високоякісна професійна хімія допоможе швидко та грамотно почистити необхідні поверхні.

Тривалість проведення та вартість прибирання після ремонту у квартирі Київ ЖК Французький квартал 2 залежить від площі квартири та масштабу необхідних робіт, тому кожен випадок прораховується індивідуально. До кожного клієнта ми прагнемо знайти особливий підхід, щоб якнайкраще виконати замовлену послугу. Наші старання не проходять даремно, про що красномовно говорять відгуки наших клієнтів, які повертаються до нас знову і знову.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.