Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання після ремонту ЖК Ізумрудний Київ

Попри загальну думку, фінальною точкою ремонту є зовсім не оздоблювальні роботи в квартирі, а ретельно проведене прибирання. Щоб не відмивати вручну складні плями та крейдяні розлучення, чистити від пилу м’які меблі та килимові покриття, цю трудомістку справу можна доручити клінінговій компанії.

Прибирання після ремонту ЖК Ізумрудний Київ – це економія сил та цінного часу замовника

Наша клінінгова компанія готова взяти на себе весь збиральний клопіт і привести ваше свіже відремонтоване житло в абсолютно підготовлений для заселення вигляд. Наші клінери прибудуть у точно обумовлену годину, захопивши з собою спеціальне обладнання, інвентар для прибирання та засоби для чищення з професійної лінійки.

Ми любимо і добре знаємо свою роботу, тому для нас не важко відмити до блиску всі кімнати в квартирі, включаючи кухню, санвузли, підсобні приміщення і при цьому не завдати шкоди предметам інтер’єру, що потребують спеціального підходу – цілісному масиву дерева, каменю, вовняним килимам. чи шовковим гобеленам.

Рекомендації нашим майбутнім клієнтам щодо підготовки та прибирання квартири після ремонту

  1. Ретельно перевірити всі кімнати та переконатися в тому, що всі оздоблювальні роботи закінчені. Дрібні недоробки краще закінчити до початку збиральних робіт.
  2. Зазвичай бригада, що виконує ремонт, самотужки вивозить будівельне сміття і робить символічне прибирання після ремонту. Але, як свідчить практика, така робота не завжди проводиться бездоганно. Щоб не отримати подряпану підлогу та інші неприємні сюрпризи, краще довірити цю роботу фахівцям з клінінгу.
  3. До приїзду клінерів бажано забезпечити умови для їхньої якісної роботи:
  • Доступ до водопроводу та каналізації (для зливу відпрацьованої води),
  • Справні електричні розетки (для підключення обладнання),
  • Нормальне освітлення (для хорошої видимості зони збирання).


Якщо квартира наповнена меблями, під час ремонту вона могла насититися дрібнодисперсним будівельним пилом. За бажанням замовника ми можемо вичистити меблі за допомогою потужного промислового пилососа, а забруднення, що є, видалимо спеціальним екстрактором. Також у нашому арсеналі є спеціальні осушувачі, які допоможуть швидше висохнути почищеним килимам та оббивці.

Наші агрегати оснащені змінними насадками, які допоможуть усунути пил та бруд навіть із важкодоступних місць. А використовувані нами миючі хімічні засоби не просто ефективні для різних забруднень, але й безпечні для здоров’я та навколишнього середовища та мають екологічні сертифікати якості. Для кожного матеріалу (чи то натуральне дерево, пористий пластик, скло або камінь) у нас є спеціальний засіб для догляду, який ефективно позбавить від бруду і залишить кам’яну кухонну стільницю або дорогі антикварні меблі цілими та неушкодженими.

Довірте прибирання після ремонту ЖК Ізумрудний Київ професіоналам – ми не дамо пилу жодного шансу та гарантуємо ідеальну чистоту!

Також у нас можна замовити генеральне прибирання квартири у Києві.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.