Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання після ремонту ЖК Пектораль Київ

Завершальним етапом ремонту квартири є ретельне прибирання. Щоб житло повністю було готове до заселення, необхідно очистити приміщення від пилу та будівельного сміття. Зведення стін та перегородок, монтажні, малярські та інші роботи – всі види будівельних робіт досить брудні, та усунути їх наслідки не так легко. Іноді люди з метою економії прагнуть зробити генеральне прибирання самостійно, але досвід показує, що таке завдання виявляється під силу не кожному.

Довіртеся професіоналам – і ваше житло засяє чистотою!

Прибирання після ремонту жк пектораль київ за допомогою досвідченого персоналу перевершить будь-які очікування. У нашому арсеналі є високопрофесійне обладнання, якісні сертифіковані миючі засоби, які допоможуть уникнути зайвого клопоту після ремонту.

Післяремонтне прибирання надасть житлу повністю закінченого, житлового естетичного вигляду. Наші співробітники швидко та якісно виконають збиральні роботи у максимально короткі терміни, зручні для замовника. Розцінки на цей вид прибирання гранично доступні для столиці, тому фінансова сторона питання задовольнить власників квартир, які прагнуть якнайшвидше заїхати в нову квартиру.

Навіть щоденне прибирання потребує значної віддачі часу та сил. Прибирання квартири після ремонту – справа трудомістка подвійно, і найкраще з нею впораються професійні клінери.

Стандартне прибирання квартири після ремонту Київ включає цілий комплекс заходів:

  • Збір і винесення будівельного сміття, що залишилося,
  • Знепилювання всіх поверхонь, включаючи скляні та дзеркальні,
  • Миття фасадів та внутрішніх частин меблів,
  • Усунення наслідків монтажних, лакофарбових та малярних робіт,
  • Миття та дезінфекція сантехніки,
  • Миття підлог, чищення підлогових покриттів в залежності від матеріалу,
  • Миття плінтусів, підвіконь,
  • Миття радіаторів опалення, кондиціонерів та великої побутової техніки.


Заходи з післяремонтного прибирання квартир жк пектораль київ можуть бути підібрані за індивідуальним запитом замовника. Ми вміємо працювати і мислити гнучко та нестандартно, проте можемо запевнити, що будь-яку роботу ми виконаємо якісно та вчасно.

Навіть якщо здається, що бруд, що в’ївся, пил, жир і кіптява не можна вивести, ми зможемо вас здивувати. Клінери знають свою роботу, і всі поверхні у вашому будинку стануть як нові, адже для цього у нас є не тільки потужне обладнання та ефективна хімія, а й гаряче бажання зробити свою роботу на «відмінно».

Послуга прибирання після ремонту ЖК пектораль київ виконується після того, як замовник зробить заявку на сайті, а потім отримає телефонне підтвердження менеджера. Погодивши масштаб робіт і отримавши відповіді на всі запитання, можна готуватися до приїзду клінінгової бригади в призначену годину, яка готова приступити до обговорених у договорі прибиральних заходів.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.