Телефонуйте

+38 067 110 69 69

10 порад щодо прибирання будинку: як швидко відмити мікрохвильову піч, холодильник, ванну, плиту і т.д. від Клінінгової компанії “Гала Клін”

Настання весни пробуджує в кожній господині бажання привести свій будинок в ідеальний порядок, щоб кожен його куточок так і виблискував чистотою! Наведені нами поради допоможуть полегшити прибирання, при цьому витративши на неї мінімум коштів, використовуючи підручні матеріали, але ефект порадує вас. Приймаємося до справи!

  1. Очищаємо мікрохвильову піч

Наливши в чашку воду і оцет у пропорції 1 до 1, поставте її в мікрохвильову піч на 5 хвилин, включивши максимальну потужність. Пар, що утворився, допоможе відтерти губкою в’їли бруд і жир без будь-яких зусиль. До речі, оцет можна замінити на лимон.

  1. Моєму холодильник

Миємо внутрішні поверхні холодильника водою з содою (біля столової ложки на літр води). Полиці холодильника буде легше очистити, якщо застелити їх харчовою плівкою, змінюючи її при необхідності.

  1. Чистимо ванну

Целюлозна вата, змочена в відбілювачі і покладена на ніч на проблемні поверхні ванни, допоможе до ранку досягти ідеальної її білизни. Залишається лише промити її чистою водою.

Поради від клінінгової компанії Києва Гала Клін

  1. Чистимо решітку газової плити

Якщо помістити кухонну решітку в пакет із трьома столовими ложками нашатирю і щільно закрити його, залишивши на 10-12 годин, бруд легко буде відтерти під струменем води.

  1. Чистимо унітаз та іншу сантехніку

Ефектний фокус з «Кока-колою» змусить вас забути про інші засоби чищення сантехніки, так як речовини, що містяться в цьому напої, дозволяють очистити навіть найважчі забруднення.

  1. Усуваємо вапняний наліт

Із вапняним нальотом на кранах допоможе боротися звичайний лимон. Під впливом лимонного соку всі поверхні блищатимуть, як новенькі.

  1. Моєму важкодоступні куточки

Поролонова губка, прикріплена до довгої палиці і змочена оцтовим розчином, допоможе дістатися найважчих місць.

  1. Моєму жалюзі

Це неприємне заняття можна полегшити, одягнувши на руку стару шкарпетку. Ви будете вражені, наскільки просто та швидко впораєтеся з миттям у такий спосіб.

  1. Чистимо килим

Пляма на килимі перестане бути проблемою, якщо побризкати на нього склоочисником, а потім, покривши шматком світлої тканини, пропрасувати це місце праскою.

  1. Порядок у ящиках

Дрібні предмети, які вимагають постійно бути під рукою, можна розмістити в ящику комода не просто так, а в лотку з-під яєць, щоб легко можна було знайти те, що потрібно.

Прибирання може перетворитися на захоплююче заняття, особливо якщо воно проводитиметься під улюблену музику. Створена руками господині атмосфера радуватиме домашніх, а будинок після збирання засяє новими фарбами.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.