Телефонуйте

+38 067 110 69 69

13 простих лайфхаків для прибирання будинку

Сьогодні дуже модно з успіхом використовувати звичні предмети (речі, продукти, аптечні засоби тощо) у незвичайних умовах, або дати друге життя речам, які відслужили свою службу, та планувалася їхня утилізація. Скористайтеся нашими порадами для економії та чистоти.

 • 1 – Роблячи вологе прибирання квартири або мою підлогу, додайте у воду трохи засоби для полоскання речей в машинці (кондиціонера) – пил буде менше накопичуватися.

Забирайте з радістю та гарним настроєм! – Клінігова компанія Києва Гала Клін

 • 2 – При забрудненні решітки на поверхні плити покладіть її в пакет разом з 3 столовими ложками нашатирю. Через кілька годин, добре промивши ґрати під проточною водою, можна встановити їх на місце.

Лайфхакі збирання. Як швидко прибрати будинок.

 • 3 – Щоб на стеклах та дзеркалах не залишалися розлучення, скористайтеся старовинним методом – протріть їх зім’ятими газетами. Дзеркала та скла засяють чистотою.
 • 4 – Плями та мильні розлучення на кранах у ванній добре видаляти за допомогою часточки лимона. Достатньо потерти крани розрізаним лимоном і первозданний блиск буде відновлено. Так ви заощадите на покупці дорогих засобів і подбаєте про своє здоров’я, не вдихаючи пари миючих засобів.
 • 5 – Щоб ваша мікрохвильова піч завжди сяяла чистотою, достатньо в ємність з водою додати ложку оцту і включити її на 8 хвилин при повній потужності. Після легкого протирання, забруднення усунуться.
 • 6 – Щоб уникнути будь-якого забруднення та подальшого частого протирання мікрохвильової печі, достатньо придбати спеціальну кришку для накриття розігріваних продуктів. Проблема вирішиться раз і назавжди. Надалі, можна буде лише зрідка мити підставку та кришку.
 • 7 – Щоб наповнити своє помешкання приємними запахами, у невеликій ємності з водою розвести пакетик з ваніліном, з корицею або іншим улюбленим вами натуральним запахом і поставити розчин у духовку для прогрівання на кілька хвилин. Будинок наповниться ароматом свята та чистоти.
 • 8 – Щоб швидко і без особливих труднощів прибрати неприємний запах поту з взуття, яке боїться контакту з водою чи немає часу для миття та сушіння взуття, можна загорнути його в целофановий пакет і покласти на ніч у морозилку. Запах зникне, оскільки знищиться більшість бактерій, що дають запах.
 • 9 – Щоб чисті пакети не валялися безладно по ящику, потрібно їх згорнути у вигляді рулону, накладаючи один на одного з невеликим нахлестом. У пластикової пляшки відрізати денце (не до кінця) і вставити туди рулон з пакетів, витягнувши через шийку верх першого пакетика. Пляшку прикрити знизу денцем. Надалі пакети виходитимуть з пляшки акуратно, один за одним.
 • 10 – Якщо у вас є тільки одна нова батарейка для пульта, можна скрутити джгутик з фольги, вставити його на місце замість батарейки. Пульт почне працювати на кілька годин.
 • 11 – Якщо в будинку тимчасово немає води або просто немає бажання мити тарілки, можна скористатися харчовою плівкою або пакетом, одягнувши його на тарілку. Їжа накладається зверху, потім пакет викидається, а тарілка залишається чистою.
 • 12 – Кожна господиня знає, як заважають та створюють неестетичний вигляд численні пакетики з невеликими залишками сипучих продуктів. Залишок крупи або вермішелі в пакеті згортається у вигляді рулету, а зверху для закріплення одягається гумка (які використовують для плетіння, скріплення грошових купюр тощо). Виходить гарно згорнутий пакет у вигляді рулону.
 • 13 – Для зберігання рулонів паперу для випікання, з фольгою, з харчовою плівкою та ін. можна використовувати папку для зберігання документів. Таким чином, економиться місце на кухонних полицях та в ящиках. Цей метод можна використовувати для зберігання високих кухонних предметів.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.