Телефонуйте

+38 067 110 69 69

7 порад як швидко навести лад у шафах на кухні і що врахувати під час прибирання.

Щоб ощадливо витрачати щоденний час на приготування їжі, швидко підбираючи потрібні продукти, приправи, кухонні девайси (каструлі та ін.), необхідно витратити деякий час для наведення необхідного порядку в кухонних шафах. Багатьом жінкам така праця подобається, адже вона розслаблює та дає вихід багатої фантазії та наведення краси. А як приємно, після проведеної ревізії милуватися чистотою і порядком, а також користуватися всіма благами, створеними своїми руками.

  • 1 – Сортуємо, миємо, викидаємо.

Проведення ретельної ревізії у шафах – необхідний та неминучий процес для наведення чистоти та порядку. Необхідно переглянути всі ємності з крупами щодо появи там молі чи жучків. Якщо крупи несвіжі або в них з’явилася живність, необхідно викинути все, а полиці ретельно з оцтом протерти.

Якщо баночки застаріли, то поміняйте їх на сучасніші, які створять приємну новизну та порядок. Не забувайте про кухонні меблі. Якщо на вашому кухонному дивані є плями від жиру або бруд, не поспішайте його викидати або замовляти перетяжку, достатньо зробити хімчистку кухонного дивана, і ваша кухня буде як нова!

Порядок у шакафах

  • 2 – Правильно розставте посуд та кухонне приладдя в міру їх використання. Менш задіяні поставте вглиб і на вищу полицю, а ті, що часто використовуються – легкодоступні місця. Крупи, консерви та інші продукти, придбані про запас, потрібно зберігати на верхніх полицях. Баночки з чаєм, кавою, цукром та крупами, які в ходу, можна виставити на середню або нижню полицю верхнього ряду.
  • 3 – Використання дверцят.

Багато господинь для зберігання деякого кухонного приладдя використовують двері шаф. Але не можна забувати, що дверцята розраховані на певну вагу і від важких речей можуть провиснути або вирватися зі стінки разом з кріпленням. Потім закріпити двері на цьому місці не вдасться. Так що дверцята використовуйте для гачків з рушниками, але не для важких підвісних ємностей для сміття.

  • 4 – Прозорі ємності допоможуть швидкому пошуку необхідних продуктів. Баночки однакового розміру стильно виглядатимуть на відкритих полицях, надаючи кухонному інтер’єру своєрідний і неповторний шарм.
  • 5 – Для зручності, краси та економії місця використовуйте всілякі плетені кошики та ємності, в яких красиво влаштовуються пакетики з приправами. Якщо є можливість, то можна прикріпити під кухонним гарнітуром кілька відкритих полиць, де знайдуть своє місце багато чайних і кавових баночок, однакові ємності для сипучих та ін. Відкриті поверхні стільниці намагайтеся менше змушувати, щоб не створювалося враження «виїзного ярмарку товарів». Її поверхня завжди на увазі і повинна бути чистою та вільною від предметів, які можна зберігати у закритих ящиках. Тоді кухня виглядатиме затишною та охайною.
  • 6 – Коли вас у житті супроводжують яскраві фарби, то легше переносяться всі труднощі. Яскравими вкрапленнями можна збагатити кухонний інтер’єр, прилеглі стіни та кухонне вікно, встановивши на ньому гарний горщик для квітів. На стільниці чудово виглядатиме фруктова ваза, а на гачках – набір яскравих рушників із прихватами. Така кухня надихає на підтримку у ній постійного порядку та чистоти.
  • 7 – Кухонний комбайн краще зберігати в його коробці, щоб усі предмети знаходилися в одному місці, не забираючи часу на пошуки потрібних деталей. Цю коробку можна поставити на нижню полицю в нижньому ярусі та засунути вглиб. Мотузкова ручка, прикріплена збоку коробки, допоможе швидко діставати її з кухонних надр

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.