Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Акцент на кухні. Як відмити кухонну витяжку від жиру та бруду.

Кожна господиня має свої секрети і певний порядок кухонного прибирання. Одна щодня стежить, щоб усе на кухні блищало чистотою, а інша переносить фронт робіт на вихідні, кидаючи всі сили на боротьбу із брудом.

Тим господаркам, хто віддає перевагу другому варіанту прибирання, питання про те, як відмити кухонну витяжку від жиру і бруду буде дуже непростим. Адже покриваючись жирними випарами тривалий час, фільтр може забитися так, що витяжка не повноцінно працюватиме і боротиметься з кухонними ароматами.

Фільтр у витяжці працюватиме ефективно, якщо очищати його приблизно двічі на місяць. Однак не завжди цю умову можна дотримати, і коли приходить той час, коли відкладати чистку фільтра аж ніяк не можна, то оголошується масштабна війна жиру та бруду.

Як правильно та ефективно відмити кухонну витяжку. Замовити генеральне прибирання квартири у Києві від Гала Клин +38 (067) 110-69-69.
Складаємо стратегію боротьби з жировим нальотом

Перед початком дій ознайомтеся з інструкцією, щоб зрозуміти, як влаштовано витяжку. Якщо вказівку втрачено, ви можете завантажити її в інтернеті.

План робіт виглядатиме так:

  • Знеструмлюємо витяжку.
  • Знімаємо зовнішню частину, акуратно склавши кріпильні гвинти.
  • Виймаємо фільтр і занурюємо його в гарячий розчин миючого засобу.
  • Знімаємо та чистимо трубу, яка веде від витяжки до вентиляційного отвору.
  • Ми залишилися на місці внутрішню і зовнішню частини.
  • Після очищення кожної частини збираємо витяжку, закріплюючи гвинтами.

Очищення фільтра кухонної витяжки

Якщо витяжка нещодавно встановлена ​​або має незначні забруднення, достатньо промити її в розчині теплої або гарячої води, в якій розчинено кілька крапель миючого засобу для посуду, при необхідності почистити щіткою та обполоснувши чистою водою.

Якщо таких заходів буде недостатньо, необхідно кип’ятіння.

Кип’ятіння
Цей спосіб вимагатиме наявності досить великої ємності, яку можна поставити на плиту, вона повинна вміщувати хоча б половину грати витяжки.

Готуємо розчин солі та господарського мила (або засіб з великим рН), додаємо трохи соди та кип’ятимо до повного видалення жирових відкладень. Зазвичай процедура займає трохи більше 15 хвилин. Якщо грати занурювалися не повністю, перевертаємо і кип’ятимо ще стільки ж.

Щоб грати витяжки очистилися ідеально, можна залишити її в розчині, в якому її кип’ятили до повного остигання. Потім у разі потреби пройдемося щіткою, промиваємо водою та висушуємо.

Інші способи очищення
Якщо вищенаведені методи недостатньо ефективні, можна спробувати використати:

· Розчин аміаку.

Фільтр поринає в розчин аміаку з гарячою водою на 3-4 години. Потім проводиться чищення, фільтр обполіскують та сушать.

· Рідина (або порошок) для очищення стоків.

Це досить екстремальний спосіб, його задіяють у крайніх випадках, не частіше ніж один раз на рік, щоб не допустити корозії металу.

Очищаємо ковпак витяжки

Зовнішня частина витяжки вимагає ретельного очищення, оскільки на її поверхні пил поєднується з жиром, які з часом все важче піддаються очищенню.

Тому необхідно нанести на ковпак аерозоль, що видаляє жир, залишити на деякий час і ретельно відмити кухонною губкою.

Як часто очищати кухонну витяжку?

Хоча витяжка використовується щодня, чистити фільтр і проводити масштабне чищення витяжки частіше, ніж раз на три-чотири місяці, немає необхідності. Тобто саме під час проведення генерального прибирання квартири.

До речі, деякі сучасні кухонні витяжки мають змінні фільтри, їх потрібно міняти раз на квартал. А інші конструкції, які не передбачають такого удосконалення, деякі господині примудряються благополучно мити в посудомийці.

Клінінгова компанія Київ “Гала Клін” пропонує послуги комплексного генерального прибирання у Києві після орендарів, перед здаванням квартир та офісів в оренду.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.