Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Бруд у квартирі про який Ви можете і не знати

У більшості квартир є місця, до яких не часто торкаються ганчірки чи швабра. Вони можуть довго залишатися не поміченими при прибиранні квартири, і тому можуть служити прекрасним місцем для зростання і поширення хвороботворних бактерій по всьому приміщенню. У цій статті ми розповімо про найзабрудненіші місця в нашому житлі, які вимагають постійного та ретельного прибирання.

Ущільнювач (гумка) у холодильнику
У кухні є чимало місць для скупчення бруду та мікробів. Це все, що пов’язане з раковиною, перемикачі на плиті, дошки для оброблення, відро для сміття та його оточення. Не можна забувати про холодильник, у якому зберігається наша їжа. Кожні три дні потрібно переглядати полиці і видаляти продукти, що залежалися.

Особливу увагу необхідно приділити резинці, яка може містити цілі колонії бактерій. Наявність ідеальних умов: волога, порошинки з їжею, затемнення – призводить до появи грибка, плісняви ​​та мікробів.

Бруд у квартирі про яку Ви можете і не знати
Для видалення великої сміття в гумовій прокладці скористайтеся пилососом, а потім зубною щіткою. Візьміть за правило: побачив сміття – одразу прибрав.

Лоток для яєць у холодильнику.
Ви коли-небудь замислювалися, скільки всього шкідливого знаходиться на яйцях, крім широко відомого збудника сальмонели. Адже яйця знаходяться в близькому контакті з продуктами, які ми вживаємо в їжу без теплової обробки. Тому поводитися з яйцями потрібно з акуратністю, перед відправкою на сковороду – мити яйце, а потім – руки. Необхідно мити лоток не рідше 1 разу на тиждень.

Клінінгова компанія Києва Гала Клін завжди готова допомогти Вам із прибиранням квартири чи будинку, хімчисткою килимів чи диванів у Києві чи передмісті!

Прибрати за унітазом.
Ми навчилися правильно чистити унітаз, знімати кришку та ретельно мити все сидіння. Але не завжди заглядаємо за унітаз, щоб очистити його колінну частину, яка здатна накопичувати на собі величезні полчища мікробів та бруду.

Бруд у квартирі
Для очищення туалетного йоржика можна скористатися засобом для унітазу і періодично наливати його в ємність, де він зберігається.

Килими та килимки.
Вироби, створені для комфорту господарів приміщення, можуть бути гарним «будинком» для цілого ряду мікроорганізмів. Один квадратний сантиметр може містити понад 30 000 різних бактерій. Це можуть бути збудники інфекційних захворювань, пов’язані з сальмонелою, золотистим стафілококом та ін. Пилосос у боротьбі з ними безсилий.

Щоб не наражати себе і своїх дітей на небезпеки серйозних захворювань, потрібно застосовувати спеціальні хімічні засоби для чищення килимових виробів, і хоча б один раз на рік віддавати килими в хімчистку.

Килимок при вході та туалетні килимки, по-можливості, потрібно частіше прати.

Ґрати вентиляції.
Якщо постійно забувати мити або протирати вентиляційні ґрати, можна з упевненістю стверджувати, що житло переповнене бактеріями та збудниками. При кожному невеликому протягу в квартиру прибуває все більше «небажаних жителів». Найчастіше, до цього призводить важкодоступність ґрат. У цих місцях бактеріям ніхто не заважає розмножуватися з величезною швидкістю, збільшуючись в 5-6 разів за добу, і створені комфортні умови: теплота і волога.

Починаючи прибирання приміщення, коли ви протираєте верхні світильники, згадуйте про ґрати.

Ручки, вмикачі, кнопка дверного дзвінка.
На кнопці дверного дзвінка залишені множинні відбитки та всілякі бактерії, принесені з вулиці брудними руками.

Вимикачі, дверні ручки, як і кнопка можуть першими підвернутися під немите руки. Згадайте лікарні, там насамперед миються всі ручки. Хтось заперечить та скаже, що ми не в лікарні. Але не треба забувати з якою величезною кількістю збудників захворювань нам доводиться стикатися щодня у громадських місцях.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.