Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Чи потрібна домробітниця?

Сучасна жінка зараз виконує багато обов’язків. Крім того, що вона працює в компанії або на фірмі, прийшовши додому, їй доводиться і їсти готувати, і дітей виховувати, і прибирати, і мити посуд, ще й чоловікові увагу приділяти, і все вона встигає, і при цьому вона хороший працівник, любляча дружина та дбайлива мама. Якщо дозволяє ваш сімейний бюджет, ви можете запросити хатню робітницю, яка візьме всі домашні клопоти на себе, природно, за гідну оплату. Перед тим, як хатня робітниця приступить до виконання своїх обов’язків, ви укласти договір, в якому за пунктами будуть перераховані всі її послуги. Ви можете найняти її з проживанням або вона буде приходити до вас у певні дні та години. Якщо домробітниця проживатиме у вашому будинку, її послуги коштуватимуть вам значно дорожче.

Переваги та обов’язки домробітниці.

Найчастішим обов’язком домробітниці є прибирання в будинку, миття посуду, чищення меблів. Прання зараз не вимагає багато часу та сил, оскільки з цим успішно справляється пральна машина – автомат, яка стала незамінною помічницею у кожному будинку. А ось прасування білизни – це одна з послуг, яку надає хатня робітниця.

Щодо купівлі продуктів, то тут буває по-різному. Багато родин самі закуповують продукти, необхідні на тиждень, а хатня робітниця займається лише приготуванням їжі. Деякі довіряють цей обов’язок хатній робітниці, це, звичайно, позначається на ціні її послуг. Домробітниця віддає чеки, і таким чином ви контролюєте витрати грошей, а себе звільняєте від зайвого клопоту. Готує їжу хатня робітниця за складеним вами меню. Якщо ви любите домашніх тварин і у вашому будинку є собака або папужка, ви можете покласти турботу про них на хатню робітницю, тоді вам не потрібно буде переживати за те, щоб їх вигуляти і нагодувати, все це обумовлюється при укладенні договору.

Найважливішим стає турбота про дітей. Якщо у вас є маленькі діти, виникає необхідність у няні або гувернантці, все залежить від віку дітей. Ви можете найняти домробітницю, яка виконуватиме роботу по дому та займатиметься вихованням дітей. Це і супровід дитини до школи та зі школи, на гуртки, виконання домашніх завдань та розвагу. Якщо така домробітниця має додаткові навички, такі як знання іноземних мов, музичну або педагогічну освіту, то послуги, які вона надає, значно зростуть у ціні, але це того варте.

Миття вікон, прибирання в саду або у дворі, поливання квітів, оплату комунальних рахунків та виконання інших особистих доручень ви оплачуватимете додатково, якщо це не зазначено у договорі. Рішення запросити хатню робітницю в будинок – це дуже доцільне рішення, переваги якого ви помітите дуже скоро і у вас з’явитися вільний час, який ви можете присвятити своїй сім’ї.

Клінінгова компанія Києва ГАЛА КЛИН готова виконати всі необхідні роботи з прибирання, хімчистки, чищення Вашого будинку за адекватними цінами за короткий термін!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.