Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Чистимо м’які меблі в домашніх умовах.

Як вивести плями з дивана, ліжка, меблів у домашніх умовах? Які засоби застосовувати, а які ні?
Плями та бруд на ваших улюблених меблів це завжди неприємно, але з цим можна впоратися, використовуючи ефективні очищувачі для м’яких меблів. Але перед тим, як це зробити, зверніть увагу на тканину меблів. Зараз використовуються різні матеріали від дешевих до найдорожчих. Від якості матеріалу залежить складно або легко вам буде впоратися з брудом або плямами. Перш ніж проводити чищення м’яких меблів з будь-якої тканини за допомогою «вологих процедур», необхідно ретельно видалити пил з поверхні меблів, використовуючи пилосос або суху щітку.

Як почистити м’які меблі (дивани, крісла) із флока.
М’які меблі з флока почистити найлегше. Цей матеріал дуже практичний, так що ви його зможете почистити будь-якими хімічними засобами, при цьому він не втратить ні колір, ні форму. Візьміть серветку з мікрофібри, змочіть її в мильному розчині та протріть поверхню. Чищення необхідно проводити за напрямком ворсу. Потім просушіть матеріал меблів сухим рушником із бавовни.

Як відмити м’які меблі в домашніх умовах з велюру.
Велюрові меблі краще чистити мікрофібровою вологою серветкою, змоченою в мильному або оцтовому розчині, рухи проводити тільки за напрямком ворсу. Не тріть занадто сильно, щоб не пошкодити ворс і не протерти пляму.

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Чим почистити поверхню меблів із габелену.
Найважче при чищенні вважаються меблі з гобелену, хоча він міцний і практичний. Його краще чистити за допомогою пилососа, але, якщо все ж таки сухе чищення виявиться неефективним, використовуйте шампунь з водою, наносячи не рідину, а тільки піну. Зайва волога зашкодить гобелену, оскільки він може втратити насиченість кольорів.

Чистимо м’які меблі з оббивкою з мікрофібри.
М’які меблі з оббивкою з мікрофібри можна мити губкою, змоченою в мильному розчині.

Як відмити і упорядкувати меблі з оксамиту і плюшу.
Плюшеві або оксамитові меблі чистять щіткою з м’якою щетиною або дуже обережно пилососом, щоб не деформувати ніжний ворс матеріалу. Для цього накрийте диван або крісло простирадлом, пропилососьте, зніміть простирадло, і вологою серветкою протріть поверхню меблів. Жирні плями на оксамиті ви зможете видалити, змочивши серветку в бензині, і протерши їй забруднене місце.

Меблі із замшу:
Меблі із замшу та нубуку чистять спеціальною гумовою щіткою та вологою серветкою, змоченою у мильному розчині. Старі жирні плями видаляються за допомогою 10% спиртового розчину або солі.

        Як ви помітили, для кожної тканини оббивки є певні правила чищення. Якщо на це у вас йде багато часу або ж в будинку є маленькі діти і домашні тварини, подумайте про придбання чохлів, що знімаються, які легко стираються в машинці. Таким чином, ви збережете свої меблі чистими та доглянутими.

Мітки: хімчистка

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.