Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Догляд за м’якими меблями – Гала Клін

М’які меблі після якогось часу забруднюються і втрачають свій початковий зовнішній вигляд. Для того щоб меблі були як нові, їй необхідний дбайливий догляд та чищення. У нашому сучасному світі асортимент миючих засобів для догляду за меблями надзвичайно великий, причому вибрати їх ви можете виходячи зі свого бюджету. Більшість із вас чули про засоби ваніш для чищення килимів або меблів, але часто ніяких помітних результатів ви не отримуєте, та ще й гроші даремно витратили.

Клінінгові компанії швидко та легко справляються з проблемними плямами завдяки миючій техніці та професійним засобам. Але де можна самостійно купити добрий засіб? Як правильно вибрати той чи інший засіб, щоб він був досить ефективним? Серію засобів, яку використовують професіонали у хімчистках, ви, звичайно ж, не зможете знайти у звичайних магазинах чи на ринку. Існують інтернет-магазини, які спеціалізуються на професійній лінії по догляду за м’якими меблями. Через них ви зможете придбати той чи інший засіб, який допоможе вам впоратися з чищенням м’яких меблів, а також прочитати відгуки про нього.

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Засоби для очищення меблів.
Для якісного очищення меблів ви можете використовувати шампуні, пінні очищувачі, засоби для виведення плям, очищувачі. Пінний очисник хороший тим, що не допускає промокання тканини, його достатньо нанести на забруднену поверхню, потерти ганчіркою і залишити на пару годин, а потім пропилососити. Шампунь, розведений з водою, необхідно збити до утворення піни, та нанести її на забруднені місця, залишки піни видалити пилососом. При обробці забруднених ділянок не слід допускати зайвого промокання тканини. Дайте висохнути меблі після чищення самостійно, не використовуйте фени та інші опалювальні прилади.

Корисні поради перед початком очищення меблів.
Запам’ятайте, що перед тим, як застосувати засіб для чищення, слід нанести його на невелику непомітну ділянку меблів, так ви зможете перевірити матеріал оббивки на стійкість барвників. Для досягнення максимального результату вибирайте засоби, які підходять матеріалу оббивки ваших меблів, а також чітко виконуйте всі рекомендації. І хоча придбання професійних засобів для чищення м’яких меблів вимагатиме від вас додаткових витрат, зате ви досягнете кращого результату, ніж при використанні дешевих малоефективних засобів, що продаються на кожному розі.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.