Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Догляд за шкіряними меблями

Шкіряні меблі – чудовий елемент інтер’єру квартири чи будинку. Дуже красивий, багатий, м’який, зручний і, як правило, дорогий. З одного боку, здавалося б досить не вибагливий у догляді, в порівнянні з тканинними диванами та меблями, але.

Шкіряні меблі або меблі з тканинною оббивкою.
Перед тим, як купити меблі, чи це куточок, чи диван, чи крісла з диваном, ми замислюємося що практичнішими: шкіряні меблі чи меблі з м’якою оббивкою. Звичайно, за ціновою політикою дешевші меблі з тканини, але шкіряні меблі виглядають багатшими, хоч за неї і доведеться заплатити більше. Не варто купувати шкіряні меблі, якщо у вас в будинку є домашні тварини, вони можуть «не витримати» кігтів вашої улюбленої кішки. Коли вибір зроблений, і шкіряні меблі у вас вдома, ви шалено щасливі, що тепер така краса у вас вдома, але… за нею ж потрібен певний догляд. Давайте про це поговоримо!

Правильний догляд за шкіряними меблями в домашніх умовах.
На якість і зовнішній вигляд ваших шкіряних меблів впливатиме низка факторів: це і вологість кімнати, і температура, і дія сонячного світла, і вплив нагрівальних приладів.

Як чистити шкіряний диван у домашніх умовах.
Для догляду за шкіряними меблями не рекомендується використовувати звичайну проточну воду, а також звичайні засоби для чищення, такі як засоби для виведення плям, спирт, розчинники, господарське або навіть дитяче мило, тому що вони можуть подряпати, або зіпсувати зовнішній вигляд шкіри. Виробники подбали про те, щоб ваші меблі служили вам довго, тому вони розробили спеціальні засоби для догляду та чищення таких меблів. Шкіряні меблі не втратить свою якість, якщо ви будете один або два рази на рік обробляти її спеціальними засобами з очищення та догляду, які допоможуть зберегти і її колір, і еластичність. Якщо ж ви щось пролили на шкіряні меблі або капнули, не варто сильно затирати пляму, таким чином, ви розтягнете шкіру, досить просто промокнути чистою і сухою серветкою те місце. Щоб прибрати пил зі шкіряного дивана або крісла, використовуйте пилосос зі спеціальною насадкою – м’якою щіткою.

Як ви зрозуміли, догляд за шкіряними меблями вимагає додаткових витрат і дбайливого ставлення до неї, дотримуючись основних правил догляду ви збережете ваші меблі в чудовому стані на довгі роки.

Професійне чищення шкіряних меблів.
А якщо на ваших шкіряних меблях вже є плями, і ваш шкіряний диван вимагає чищення, Ви можете звернутися в клінінгову компанію Гала Клін та замовити у нас послугу очищення шкіряних меблів. Фахівці клінінгової компанії Гала Клін як ніхто інший забезпечать правильне чищення вашого шкіряного дивана!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.