Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Експрес-прибирання. Як швидко приготувати будинок до приходу гостей

На одне із свят ви збираєте до себе додому гостей. Гості прийдуть до вас привітати, приємно поспілкуватися та скуштувати смачні смаки. Проте всі господині, щоб «не впасти в бруд обличчям», починають підготовку до зустрічі з генерального прибирання свого будинку. Відразу хочеться сказати свою думку щодо генерального прибирання.

  • Не робіть грандіозне прибирання всього будинку з переглядом всіх шаф, скриньок та іншого прямо напередодні приходу гостей. Адже ваші друзі не лазитимуть у ваших шафах із перевіркою. А якщо все ж таки таке може бути, то напевно краще завести собі друзів, які приходять до вас відпочивати, а не шукати брудні кути, а потім ще й обговорювати їх з кимось. Почавши прибирати все те, що збиралося протягом декількох місяців, ви сильно втомитеся, рознервуєтесь, можете просто не встигнути закінчити роботу. А ще потрібно готувати святковий стіл. Захід для вас може бути зіпсований. Якщо в цьому назріла необхідність, то таке прибирання потрібно робити заздалегідь – за 1-2 дні до події. Будь-яка досвідчена господиня знає, що найголовніше у квартирі це:
  • Наявність вимитих чистих підлог
  • Відсутність пилу на всіх поверхнях
  • всі речі розкладені на свої місця
  • чиста сантехніка
  • протерті дзеркала Передпокій.

Зазвичай гості потрапляють одразу до передпокою. Подивіться критично на всі боки.

  • Спостерігаєте, скупчення вашого взуття – приберіть його в шафу або тимчасово в коробку, тим самим звільніть місце для взуття гостей.
  • Не забудьте звільнити місце у шафі для верхнього одягу ваших друзів. Не потрібно скидати її на стілець чи ліжко – не кожному таке сподобається. Не місце верхньому одязі у спальні.
  • Звільніть місце для сумочок гостей. Не забудьте, що в них можуть бути дорогі речі – телефони, косметика та інше. Вираз «кинь кудись свою сумочку» може образити її господиню. Може людина дуже дорожить своєю річчю, і коштує вона чимало. Капці.

Гості зняли взуття і ви можете запропонувати їм гостьові капці (такі тапки можна щоразу прати). Але чи доречна така пропозиція вирішувати вам. У будь-якому випадку підлоги в будинку повинні бути чисті, щоб не було вам соромно, якщо гість відмовиться від тапочок і прилипатиме до підлоги, скидаючи з підошв сміття.

Зал для приймання гостей.

Потім друзі прямують до зали або кімнати, в якій накритий стіл. У цій кімнаті не повинно бути розкиданих речей. Нічого страшного, якщо дитячі книжки та іграшки будуть не на своєму місці. Перед приходом гостей у цій кімнаті протріть пил помийте вікно, оскільки воно найчастіше привертає увагу гостей. За допомогою пилососа звільніть усі кути від павутини.

Туалетна та ванна кімната відвідуватимуться гостями насамперед. Відразу після приходу виникне необхідність помити руки. Тому сантехніка, кахель, раковина ванна, крани – все має блищати від чистоти, добре працювати, приємно пахнути. Обов’язково має бути – чистий сухий рушник, випрана (якщо є) шторка для ванної кімнати, нове мило у вимитій мильниці, чистий йоржик для унітазу, приємний туалетний папір.

Кухня звичайно обличчя господині, але нехай вас не засмучує, якщо до приходу гостей ще щось смажиться і є посуд. Головне, щоб не валялися брудні ганчірки, заляпані меблі теж не допустимі. Досвідчене око гостя побачить, що кухня у вас охайна, а невеликі відхилення сьогодні – допустимі.

Домашні тварини проживають разом з вами, тому не забудьте перед приходом гостей перевірити лоток і поміняти наповнювач, щоб не бентежити запахом гостей. Якщо у вас кіт, не забудьте вичісати шерсть і обрізати пазурі – раптом прийдуть гості з дітьми, які почнуть його лапати.

Дорогі іграшки найкраще прибрати подалі, щоб не створювати можливу неприємну ситуацію, коли діти неправильно почнуть із ними поводитися. Вам незручно робити зауваження дітям або їхнім батькам.

Клінінгова компанія Києва “Гала Клін” виконує повний спектр послуг клінінгу за адекватними цінами!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.