Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання з користю здоров’ю.

Якщо після роботи, приходячи в будинок Ви бачите що на дзеркалі друкарські помилки пальців, на кухні гора немитого посуду а на килимі повно вовни домашнього улюбленця, значить має бути велике генеральне прибирання.

На прибирання в будинку ми витрачаємо приблизно 30 хвилин щодня, і десь 2-3 години кожні вихідні. Цікаво помітити, що дуже небагатьом людям вистачає сили волі, витрачати стільки ж часу на фітнес та тренування.

У наш час у житті людей стає дедалі менше руху, особливо це стосується офісних працівників. Повноцінне прибирання квартири витрачає стільки ж енергії, як хороше фітнес тренування, або трикілометрова прогулянка швидким кроком. Під час збирання активно задіяні м’язи ніг та живота. Як ми можемо судити прибирання принесе не тільки чистоту у вашу оселю, а й здоров’я Вашому організму. Генеральне прибирання з користю здоров’ю.

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Що робити, якщо генеральне прибирання здається Вам заважким?
Є кілька рекомендацій, які допоможуть зробити Ваше прибирання веселішим. Прибирати в будинку або квартирі потрібно вміти, для початку розберіться зі вмістом шаф, викиньте все, що не потрібно. Все те, що Вам більше не знадобиться, старі речі, ганчірки, шматочки тканин.

Саме ці речі зазвичай збирають пил. Найбільшу увагу приділіть старим речам, які Ви зберігаєте на чорний день. Вони приносять тільки шкоду, адже щоразу натикаючись на бабусину в’язку Ви уявлятимете себе старою і хворою. Всім відомі випадки, коли настрій зіпсувався невідомо чому, ось у чому причина.

Перевірте стан усіх подушок, кліщі та продукти їхньої життєдіяльності викликають алергію.

Тепер можна почати саме генеральне прибирання в будинку. Приготуйте ганчірки, щітки, відра наповнені водою на половину та миючі засоби. Краще прибирати одну кімнату повністю, тоді не доведеться повертатися в неї. Також почергово пилосося, витираючи пил і мою підлогу, Ви будете по черзі задіяти різні групи м’язів, запобігаючи таким чином перенапруги.

Найбільш правильним підходом стане витерти спочатку пил з верхніх ділянок кімнати, шафи, кути стелі.

І обов’язково включайте під час прибирання приємну музику, що бадьорить!

Ну а якщо у Вас немає часу через роботу, то Ви завжди можете замовити генеральне прибирання в нашій компанії “ГАЛА КЛИН” у Києві та області.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.