Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Генеральне прибирання.

Кажуть, що найшвидший спосіб забратися в будинку – це дзвінок гостей, який повідомляють, що за півгодини вони у вас. І ви, кидаючи весь домашній клопіт, за півгодини намагаєтеся надати своїй квартирі охайного вигляду, позбавляючись від тижневого сміття і пилу. Але це просто прибирання, скажімо так: прибирання поверхнево.

Що ж таке генеральне прибирання?
Ми робимо її не так часто. Це може бути 2 – 3 рази на рік, і пов’язане це прибирання з великими святами, що насуваються. Це Новий рік, Великдень або травневі свята, і, напевно, все, у всі інші дні у нас просто прибирання, щоб витерти пил, викинути зайве сміття, та й зробити вологе прибирання, помити підлогу, протерти підвіконня. І справа не завжди в нашій ліні. Є багато людей, які люблять чистоту, але через те, що вони дуже завантажені протягом тижня, це і робота, і приготування їжі, і турбота про чоловіка і дітей, яких, між іншим, необхідно відвести і забрати з різних гуртків і перевірити уроки, вони просто не мають часу, на те, щоб серед тижня підтримувати порядок у будинку.

Я не говорю зараз про домогосподарок, які позбавлені потреби щодня ходити на роботу, у цьому випадку у них якраз є все необхідне, щоб будинок був затишним і акуратним.

Навіщо ж робити генеральне прибирання?
Чи є у цьому сенс? Чи потрібно її взагалі робити? Звісно так. Адже прибираючи в будинку, ми позбавляємо себе бруду і пилу, який потрапляє в наші легені, адже відомо, що в пилу містяться мікроорганізми, які можуть викликати ряд захворювань, у тому числі і алергічні реакції.

Генеральне прибирання має на увазі грандіозне чищення будинку або квартири, це і миття вікон, стель, стін, підлог, килимових покриттів, які є збирачами пилу і бруду, і їх недостатньо просто пропилососити, якщо це килими або полоси, їх необхідно вибивати, або ж здати в хімчистку. Дуже часто під генеральним прибиранням розуміють і прибирання зовні, якщо це приватний будинок, то забирається будинок і зовні, і територія, що прилягає до нього.

Замовити прибирання у клінінговій компанії.
Зрозуміло, що генеральне прибирання квартири або будинку займе багато часу і ваших зусиль, але на сьогоднішній день існує багато клінінгових компаній, які зможуть швидко та якісно вирішити всі ваші проблеми, що стосуються чистоти та порядку у вашому будинку.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.