Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Хитрощі під час прибирання будинку після ремонту.

Кожен із нас пам’ятає виснажливі дні ремонту. І так приємно нарешті усвідомити, що він закінчений. Однак після нього зазвичай залишаються гори сміття, яке потрібно прибрати. Щоб наступного разу роблячи ремонт вам не довелося відчищати від пилу та бруду підлогу та меблі не забудьте накривати їх. Крім того, щоб процес прибирання після ремонту пройшов швидше і легше покличте родичів або друзів. Адже якщо ви робитимете його поодинці, тобто займе набагато більше часу та сил.

Якщо в кімнаті є жалюзі, то після ремонту їх обов’язково потрібно почистити. Для цього розгорніть їх в горизонтальне положення і губкою нанесіть будь-який засіб, що піниться. Головне будьте обережні, щоб не погнути жалюзі. За своїм досвідом рекомендуємо почати користуватися пилососом наприкінці. Бо після збирання він засмічується і може вийти з ладу. Тому візьміть віник та совок. Зберіть весь будівельний пил та сміття. І потім вже тільки можете використовувати пилосос. Якщо у вас паркет, то рекомендуємо придбати спеціальні засоби для чищення. І не забувайте стежити за кількістю вологи, яка на нього потрапляє. Бо вологу паркет не любить.

Замовити прибирання після ремонту +38 (067) 110-69-69
Якщо після того як ви побілили стелю, на підлозі залишилися білі розлучення не лякайтеся. Їх можна змити простим розчином води та оцту. Крім того, перед початком будь-якого прибирання рекомендуємо сходити в магазин і запастися всім необхідним. Ганчірки, засоби для чищення лінолеуму, килимів і т.д. Це зробить прибирання не тільки легшим, але й приємнішим. Адже погодьтеся як приємно, коли всі інструменти є під рукою.

Крім того вам знадобляться міцні пакети для сміття, хоча вони часто не витримують будівельне сміття. Для цього чудово підійдуть звичайні пакети з магазину. Або комбінуйте їх, щоб вони напевно не порвалися.

Ну а якщо у вас немає сил та бажання займатися післябудівним прибиранням рекомендуємо вам звернути увагу на клінінгові компанії. Сьогодні вони набули широкого поширення і є в кожному місті України. Наша клінінгова компанія Київ “ГАЛА КЛИН” легко та швидко впорається з будь-якими видами забруднень. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які в найкоротші терміни зроблять прибирання, і ваша квартира сяятиме від чистоти. Ми працюємо у Києві та області. Щоб замовити наші послуги, телефонуйте за вказаними телефонами на сайті.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.