Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як доглядати за диваном, кріслами в домашніх умовах

Інтер’єр сучасного житла немислимий без м’яких меблів. Щоб її зовнішній вигляд довго залишався привабливим, необхідно час від часу приділяти увагу догляду.

Методи догляду залежать від матеріалу, ступеня та виду забруднень. Повернути вашим меблям первісну свіжість допоможе хімчистка диванів Київ, а ми розповімо, як її підтримувати.

Загальні правила чищення диванів та крісел

Хімчистка диванів
Пил з оббивки видаляють м’якою щіткою, включеного на малопотужний режим пилососа.

Розбірні меблі пилососять зсередини та зовні.

Деякі види оббивки після видалення пилу корисно чистити пароочисником.

Видаляти плями слід відразу ж, перед тим перевіривши засоб для виведення плям на непомітній ділянці.

Догляд за оббивкою залежить від властивостей матеріалу.

Меблі з оббивкою з флока, шеніл, велюру

Досить легкі у догляді матеріали, які вимагають лише регулярного чищення пилососом. Плями від солодощів, жиру, пива на оббивці з флока видаляють серветкою, змоченою в миючому розчині. Плями помади – змоченої у спиртовому розчині серветкою, маркерів чи чорнила – ацетоном чи рідиною для зняття лаку. Шеніл і велюр чистять тими самими способами, але намагаючись не допустити вбирання вологи в оббивку.

Догляд за чохлами

Чохли захищають м’які меблі від пилу та бруду. При чищенні меблів їх знімають для прання або заміни, а поверхні меблів пилососять, використовуючи вузькі насадки для важкодоступних місць. Знімні чохли можна прати в пральній машині за невисоких температур з використанням миючого засобу без відбілювання.

Штучна замша

Замшу чистять м’якою щіткою пилососа, усуваючи плями миючим розчином. Потім ворс розчісують гумовою щіткою. Виводити плями зі штучної замші потрібно з особливою обережністю, щоби не пошкодити матеріал.

Шкіра та шкірозамінник

Шкіру чистять м’якою сухою або вологою серветкою, час від часу використовуючи спеціальні засоби для того, щоб вона не сохла і не розтріскувалася.

Кожзам стійко переносить вплив спирту чи мильної води. Жир, плями від косметики, маркерів, чорнила легко виводяться з такої оббивки розчином спирту, легкі забруднення видаляють мильною водою.

Найнадійніший і гарантований результат можна отримати, довіривши чищення м’яких меблів професіоналам. Хімчистка диванів Київ з використанням професійного обладнання та нешкідливих миючих засобів за лічені години поверне ваших м’яких меблів первісний вигляд та наповнить ваш будинок свіжістю

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.