Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як і чим відмити плями крові з дивана, меблів, килима. Практичні поради.

Не засмучуйтеся, якщо плями крові потрапили на ваш улюблений одяг або на недавно куплені меблі, дорогий килим або матрац-є засоби які здатні поправити здавалося б непоправне. Безперечно Вам знадобляться кілька простих зовсім нескладних, але дуже важливих порад. застарілими. Найголовніше не обробляти пляму гарячою водою – вона ще більше зміцниться на матеріалі, що обробляється, і надалі видалити його буде набагато складніше.

Як позбутися або відмити плями свіжої та застарілої крові на дивані, килимі, одязі, матраці.

Якщо пляма крові з’явилася зовсім недавно і ще не встигла підсохнути, її необхідно відразу ж промокнути серветкою, щоб вона не розтеклася і не збільшилася в обсязі. Для видалення плям знадобляться найрізноманітніші натуральні та хімічні засоби. від різних лужних та кислотних препаратів. І ще – знайдіть зовсім невеликий ледь помітний ділянку оброблюваної поверхні і спробуйте спосіб, що вам сподобався. Це обов’язково, щоб бути абсолютно впевненим, що обраний засіб не нашкодить ні вашим меблям, ні одязі, ні матрацу.

  • Проста холодна вода дає дивовижний ефект у боротьбі з кривавими плямами. Беремо звичайну губку, змочуємо в холодній воді і промокаємо плями крові до тих пір, поки вони не зникнуть. Щоб прискорити процес видалення кривавої плями, можна додати рідкий або порошкоподібний миючий засіб, що підходить для цього виду виробу. За бажання можна злегка потерти губкою, потім промити, прополоскати і дати висохнути. Пророблену операцію можна повторити.
  • Наступний спосіб відмивання плям крові передбачає застосування перекису водню. Перекис наносимо у потрібному місці на тканину, злегка затираємо та обполіскуємо холодною водою. Якщо пляма крові потрапила на тканину м’яких меблів, матрац або килим, необхідно обробити плями перекисом водню, а потім легкими рухами протерти до утворення густої піни. Хвилин через десять пляма крові має зникнути. Видаляємо піну, що утворилася при обробці, і в завершенні оброблювану ділянку протерти зволоженою ганчірочкою. Не вдалося провести видалення плями повністю з першого разу – можна повторити.
  • Щоб плями крові зникли з одягу швидко і без особливих фізичних зусиль нам підійде рідкий або порошковий пральний засіб. У необхідній кількості холодної води розчинити засіб. Одяг занурити в розчин, що вийшов, на 30-40 хвилин. Зазвичай пляма зникає безвісти!
  • Для зняття плям на килимових виробах та меблях дуже ефективна дитяча присипка (тальк). Посипаємо забруднену поверхню, а саме криваву пляму, а зверху оббризкаємо водою. Пляма підсохла – пилососимо залишки порошку. Замість тальку можна використовувати муку.
  • Прекрасний народний засіб від кривавих плям – Нашатирний спирт просто незамінний у нашому випадку. Змішайте нашатир з водою (пропорцію дізнайтеся в інструкції) і заплямоване місце на поверхні протираємо серветкою добре зволоженою в даному розчині. Такий спосіб обробки підходить практично для всіх натуральних тканин із льону та бавовни.
  • Розчин господарського мила дуже непоганий для видалення кривавих плям з м’яких меблів, матраців, ковроліну. Все дуже просто – в холодний мильний розчин 0,5 літра додаємо дві столові ложки нашатирю. І унікальний старовинний засіб готовий до роботи з плямами.
  • Сік лимона – найекзотичніший і найефективніший спосіб для виведення багатьох плям, у тому числі плям крові. Суміш соку лимона і кухонної солі в однакових пропорціях обробляємо необхідне місце дивана, матраца, килима і через двадцять хвилин ретельно промиваємо проточною водою.
  • і не треба забувати, що Хімічна чистка – один з найнадійніших і правильних рішень у боротьбі з плямами будь-якого походження.

А якщо у вас не вдалося все-таки впоратися з плямами самостійно, то рекомендуємо звернутися в клінінгову компанію Києва ГАЛА КЛИН.

Бажаємо Вам, дорогі друзі, успіхів у боротьбі з плямами у вашій квартирі!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.