Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як мити холодильник

Помити холодильник справа не стільки складна скільки відповідальна. Адже у разі неправильного прибирання ви легко можете вивести холодильник із ладу, а вартість нового холодильника значно вдарить по бюджету сім’ї. Однак цього можна легко уникнути, перед початком прибирання варто лише прочитати інструкцію, і скористатися наведеними нижче рекомендаціями.

Крім того, згідно фен-шуй чистий холодильник буде притягувати в будинок позитивну енергію, приносячи в будинок добробут і достаток. Не забувайте і про те, що від холодильника залежить якість їжі. Крім того чистий холодильник якого регулярно і головне правильно доглядають прослужить набагато довше.

Щоб холодильник виглядали чистим і від нього не виходив неприємний запах, йому потрібний регулярний догляд. Не забувайте, що в холодильнику зберігаються продукти, які ви їсте, тому чистий холодильник запорука здоров’я вашої родини. Якщо регулярно не чистити холодильник, то в ньому почнуть заводиться бактерії, що і стане причиною неприємного запаху. У цій статті ми розглянемо, як чистити холодильник.

Як мити холодильник
Отже для початку вам знадобляться: губка, ганчірка, сода та вода. Ці речі легко можна придбати у будь-якому супермаркеті. Перед початком збирання необхідно прибрати все з холодильника. Дістати з нього всі скриньки, полички та грати. Речі, які можуть зіпсуватися, бажано покласти в холодне місце. Потім перемикаємо холодильник у режим розморожування.

Замовити генеральне прибирання квартири в Києві від клінінгової компанії Гала Клін
Перед початком збирання не забудьте відключити холодильник від мережі, щоб вас не вдарило струмом. Потім нам знадобиться будь-яка ємність, наприклад невеликий тазик. Налийте в нього теплої води приблизно літр та додайте столову ложку соди. Сода допоможе вам легко відмити холодильник і при цьому видалить усі неприємні запахи. Робити прибирання холодильника потрібно дуже обережно, не варто занадто старатися, головне нічого не пошкодити і не подряпати. Не варто користуватись залізними щіточками, вони гарантовано пошкодять поверхню холодильника.

Як мити холодильник після покупки
Не забудьте почистити всі деталі холодильника, що ви витягли. Потім промийте їх чистою водою, щоб змити залишки соди і дайте просохнути. Холодильник потрібно мити обережно, щоб не залишити подряпин. Для цього краще використовуйте м’який бік губки і тільки в крайньому випадку жорсткий бік.

Потім промийте всі ящики та ємності холодильника. Потім наберіть чисту воду і змийте з холодильника залишки соди. Після нього можна протерти ганчіркою юшкою і залишити відкритим щоб він міг висохнути. Після висихання можете поставити всі полиці, кріплення, решітки.

Щоб холодильник залишався чистим і приємно пахнув потрібно регулярно доглядати його, регулярно мити. Також не забувайте викидати старі та прострочені продукти, вони стають джерелом поганого запаху та бактерій. Це ж стосується і плям і потік, їх потрібно відразу прибирати, так вам доведеться набагато рідше чистити холодильник. Після покупки холодильник варто також помити, щоб видалити пил і бруд, що залишилися в ньому ще із заводу. Сподіваємося, ці рекомендації допоможуть вам почистити холодильник.

Замовити генеральне прибирання від компанії Гала Клін.
Якщо у вас немає часу та бажання займатися прибиранням самостійно ви завжди можете замовити наші послуги. Замовивши у нас генеральне прибирання, ви зможете провести дорогоцінний вільний час із близькими чи друзями. Наші фахівці приберуть ваш будинок, принісши в нього чистоту та затишок. Ми маємо великий досвід роботи так що легко впораємося з будь-якими труднощами. А професійні засоби для чищення та обладнання допоможуть нам у цьому.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.