Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як навести та підтримувати порядок у будинку

Чистота та порядок у будинку – це не просто втіха для очей. Згадайте приказку: «Чистота – запорука здоров’я». Від чистоти та свіжості вашого житла залежить здоров’я та самопочуття найближчих вам людей, і тому там важливе регулярне прибирання будинку.

Проблема чистоти будинку найбільш актуальна для сімей, де є малюки, люди похилого віку або алергії. Але для того, щоб прибирання будинку було не тільки ефективним, а й безпечним, потрібно знати, як правильно підтримувати порядок у будинку. Можливо, деякі поради, наведені у статті, вам знайомі. А якщо ні – сміливо беріть їх на озброєння!

Наводимо порядок
При прибиранні деякі місця часто залишаються поза увагою. Це стосується освітлювальних та нагрівальних приладів – торшерів, люстр, лампочок, радіаторів опалення та інших тепловиділяючих приладів, яким властиво накопичувати пил. Пил осідає і накопичується в оббивці м’яких меблів, матрацах, подушках, килимах.

Пилові кліщі виділяють в атмосферу будинку шкідливі продукти життєдіяльності, що викликають алергію, астму та дерматологічні хвороби. Тому важливо регулярно користуватися пилососом, обробляючи не тільки полове покриття, але й усі куточки м’яких меблів, матраци. Постільна білизна варто міняти раз на тиждень, стираючи її при високій температурі, а потім прогладжуючи її праскою з відпарювачем.

Клінінгова компанія Гала Клін пропонує послугу Генеральне прибирання у Києві недорого
Застарілі плями та забруднення оббивки м’яких меблів – проблема, з якою не слід боротися самотужки, якщо ви не впевнені у сприятливому результаті. Хімічні реагенти, що залишилися після самостійного чищення, вберуться в глибокі шари оббивки, і виділятимуть шкідливі випаровування. Найкраще з цим впорається хімчистка диванів Київ, залишивши після прибирання лише аромат свіжості та чистоти, а вам залишиться лише радіти, дивлячись на свої оновлені м’які меблі.

При активному прибиранні в повітрі стає ще більше дрібних частинок пилу, який знову осідає на щойно прибрані поверхні. У зволоженому повітрі набагато менше пилу. Для зволоження підійде звичайний розпилювач, зволожувач повітря, а в ідеалі очищувач або іонізатор повітря.

Велика кількість бруду, а отже, і шкідливих бактерій, накопичується в гумах ущільнювачів холодильника або пральної машини. Періодично варто приділяти увагу цим місцям.

Щоб оцінити порядок у приміщенні, слід подивитися на нього свіжим поглядом. Вийдіть на деякий час із кімнати, а потім, повернувшись, огляньтеся навколо. Всі предмети, які порушують лад у будинку, варто прибрати.

Підтримуємо чистоту
Порядок підтримувати набагато легше, якщо всі члени сім’ї дотримуються правил, і кладуть всі речі на свої місця. Покинуті де потрапило ключі, скупчені квитанції, недочитані журнали, одяг на стільці зводять нанівець всі спроби зробити свій будинок затишним.

  • Можна завести гарні плетені кошики з кришками, і складати туди дрібниці, які вносять дисонанс в атмосферу.
  • Одяг місце в шафі! Для одяганого одягу можна придбати спеціальну вішалку.
  • Дитячі іграшки, якими дитина грає на вулиці, можна скласти в окремий контейнер у передпокої.
  • Посуд слід мити відразу ж, або складати в посудомийку. Кухонні столи слід протирати відразу ж після приготування їжі та вживання їжі.


Нехай щотижневе прибирання будинку стане традицією, яка поєднує всю родину. Якщо генеральне прибирання у вихідні вселяє вам жах, як варіант, можна розробити свою систему наведення порядку за принципом флай-леді. Виконуйте прибирання поступово чи зонами протягом тижня.

Восени та навесні слід переглянути та викинути старі речі, скласти на зберігання сезонні речі, ретельно протерши внутрішні та зовнішні полиці шаф. Заплануйте миття вікон, дверей, чищення підлогових покриттів. Не обов’язково це робити самостійно, можна доручити прибирання професіоналам із клінінгової компанії.

Головне – не лінуватися і підтримувати порядок у будинку, привчаючи до цього своїх близьких, і тоді ваш будинок стане чистим та затишним.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.