Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як по «Фен-шуй» прибрати житло, щоб позбавитися проблем і притягнути добробут.

Правильно наводячи лад у своєму житлі, із застосуванням вчення «Фен-шуй», можна позбавитися безлічі проблем і сприяти притяганню в будинок благополуччя.

Завдяки цьому вченню відомо, що накопиченим пилом, брудом і захаращеними кутами, гальмуються цілющі енергетичні потоки, здатні позбавити людей, що живуть, від хронічної втоми і дратівливості.

Вважають, що енергія любові, радості і ніжності повинна мати можливість вільного руху. Але неприбране приміщення, з розкиданими брудними предметами, може бути перешкодою.

У приміщенні з застійною енергетикою, в неприбраних кутах зручно почувається і розростається, як пліснява, негатив, що сприяє гнівним проявам, пов’язаним з ненавистю і страхом.


Неправильне поводження зі сміттям може призвести до сварок у будинку.

Такий висновок майстрів вчення Фен-Шуй. Ніколи не можна сміття замітати під килими на підлозі, закидати непотрібні папірці під ліжко чи диван. Помічено, що така маніпуляція спричинить сварку.

Якщо ви віддаєте перевагу замітати кімнати, то робіть це постійно збираючи сміття на савок, а, не піднімаючи пил, перекидати його в інший кінець квартири. Таким чином, ви можете рознести весь негатив, що скупчився в кутах по всьому приміщенню, викликавши тим самим скандал.

Коли ми чогось хочемо позбутися, то краще цим займатися в спадний місяць. Це відноситься до позбавлення від бруду та сміття під час генерального прибирання приміщення та прання. Робота проходитиме легше, а чистота довше триматиметься в приміщенні. Цей прийом працює, при позбавленні від шкідливих звичок.

Найчастіше звільняйте відро для сміття, намагайтеся це зробити до настання сутінків. Не накопичуйте непотрібні речі в кутах та на антресолях.

Позбавляйтеся від мотлоху і непотрібних речей. Порожні непотрібні ємності, старі речі, поламану апаратуру – віддайте охочим чи викиньте. Вони збираються залишки негативних емоцій від сварок, здатних притягнути ще більший конфлікт.

Від вашого настрою залежить, яким буде загальне енергетичне тло в будинку після прибирання.

Роботу з прибирання будинку намагайтеся виконувати у піднесеному настрої. Якщо ви вболіваєте, то краще відкладіть прибирання до одужання, так як своє нездоров’я ви рознесете по всьому житлу і довго боротиметеся з ним.

Для бадьорості поставте улюблену мелодію. Прибираючи кімнати, пам’ятайте, що це не просто порятунок від сміття, а ви ставите заслін перед сварками, хворобами та стресами. Якщо в будинку була образа чи злість, то ви їх видалите назавжди, разом із сміттям, яке винесли на вулицю.

Щоб ваш дім, будучи живою істотою на енергетичному рівні, відповідав вам любов’ю і дбав про вашу родину, заряджаючи позитивною енергією, ставтеся і ви до нього з любов’ю, турботою та вдячністю.

Щоб пил після роботи пилососа не розлітався по всьому приміщенню, злегка оббризкайте в кімнаті пульверизатором з водою і кількома краплями цитрусових або ванілі. Пил від вологих бризок осяде, а приємний запах створить неповторний затишок у приміщенні.

Не забувайте, що важливою складовою затишку та порядку в будинку – так само є чисті меблі. У випадку, якщо у вас на меблі є плями, бруд, варто задуматися про хімчистку диванів, а якщо Ви кинені, що скористатися послугою хімчистка дивана Київ.

Особливий підхід до збирання вимагає ванна кімната. Вода з кранів не повинна текти, щоб зберігати енергію грошей та міцного здоров’я. Якщо не вдається полагодити, то замініть їх на нові.

Унітаз завжди повинен бути чистим, без запаху та потік. Його кришка має бути закритою, для заощадження в будинку фінансів та здорових енергетичних потоків. Здоров’я сім’ї безпосередньо пов’язане з чистотою всього приміщення ванної кімнати, тому кахельні стіни, підлоги, шафки – повинні бути в чистоті.

Щоденним провітрюванням приміщення ви відновлюєте позитивні енергетичні потоки по всьому приміщенню, живлячи будинок киснем і свіжим диханням вулиці.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.