Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як почистити килими?

Почистити килим – досить важке завдання, тим більше що нам часто потрібно розібратися з плямами, що в’їлися в килим. Далі ми розглянемо як відчистити килим від забруднень домашніми засобами.

Для початку необхідно взяти за правило частіше чистити килими. Якщо ви пилососите килим хоча б через день, то значно продовжите його термін використання. Однак важливо, як ви це робите, килим потрібно пилососити повільно, по кілька разів проходячи щіткою по одному місцю. Тільки так ви зможете видалити пил та бруд із килима пилососом. Ця рекомендація особливо підійде сім’ям, у яких є маленькі діти або домашні тварини. Також регулярно чистити потрібно килими, які доходять до вхідних дверей, їм недостатньо щотижневого чищення. Раз на півроку всім килимам в будинку необхідно робити хімчистку, для цього можна використовувати спеціальне обладнання або очистити його в снігу. Це дуже просто винесіть килим на чистий сніг, і очищайте його щіткою, доки сніг не стане чистим. Такий простий, але дуже ефективний спосіб дозволить позбутися пилу, бруду, бактерій, пилових кліщів і неприємних запахів. Важливо знати з чого зроблені ваші килими, це необхідно щоб правильно їх доглядати. Багато засобів для чищення призначені тільки для синтетичних килимів. Натуральні килими вимагають більш делікатного чищення, не рекомендується сильно змочувати їх, найкраще скористатися послугою хімчистки килимів. Якщо килим намок, потрібно просушити його. Найкраще повісити його на вулиці, проте якщо такої можливості немає, тоді підкладіть під нього стільці або табуретки, щоб він не торкався підлоги, відкрийте вікно і направте на нього вентилятор.

Чистимо килими від плям, бруду.
Якщо сталося так що ви пролили на улюблений килим трохи кави або впустили келих вином, не потрібно панікувати, а постарайтеся відразу ж його відчистити. Запам’ятайте що швидше ви візьметеся за очищення плями тим легше воно буде видалятися і вам доведеться витратити значно менше сил і нервів. Отже, для початку, звичайними серветками або рушником промокніть пляму, зберіть з неї вологу. Потім нанесіть засіб для чищення килимів та залиште його на 10-15 хв. Після висихання плями ретельно пропилеосьте килим. Також можна відчистити килим за допомогою солі, для цього посипте його забруднене місце, залиште на пів години і потім пропилососьте. Плями від вина можна легко видалити, якщо приготувати розчин із соди і порошку, і розвести його в теплій воді і нанести на забруднену ділянку килима. Плями крові потрібно чистити відразу, для цього промокніть пляму паперовими рушниками або серветками, зібравши всю вологу. Потім можна відчистити його холодною водою, із засобом для чищення. Якщо пляма застаріла може знадобитися провести цю процедуру кілька разів. Багато плям з килима можна вивести домашнім способом. Для цього необхідно приготувати розчин, що складається з натертого домашнього мила та скипидару. Для цього натираємо столову ложку мила, додаємо туди столову ложку скипидару та додаємо літр теплої води. Потім натираємо змоченою в цьому розчині щіткою забруднену поверхню килима. Потім витираємо залишки мокрою чистою ганчіркою. Після виконаних маніпуляцій, необхідно пропилососити килим і дати йому висохнути.

Замовити хімчистку килимів від клінінгової компанії “ГАЛА КЛИН”.
Наша клінінгова компанія “ГАЛА КЛИН” надає послуги хімчистки та генерального прибирання у Києві та області. У нас працюють фахівці, які мають великий досвід роботи, і професійним обладнанням, яке дозволяє легко впоратися навіть із сильними забрудненнями. Для чищення ми використовуємо професійні зарубіжні засоби для чищення, які не викликають алергії, що особливо важливо якщо в будинку є діти, тварини або люди страждають алергією.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.