Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як почистити матрац

Матрац відповідає за спокійний та здоровий сон кожної людини. Але щоб матрац не приносив незручностей під час сну, йому потрібний регулярний і головне правильний догляд. Він повинен завжди залишатися чистим і не бути місцем проживання бактерій, мікробів та пилових кліщів. А цього можна досягти тільки якщо регулярно і правильно чистити матрац.

Далі ми наведемо кілька варіантів, як швидко очистити матрац.

Якщо у вас немає часу займатися чищенням та дозволяють засоби, то сміливо телефонуйте в хімчистку або клінінгову компанію та замовляйте їх послуги. Якщо ж у вас немає такої можливості, то щоб очистити матрац вам доведеться докласти трохи зусиль.


Чищення своїми руками.

Тут може бути кілька варіантів чищення. Якщо матрац був придбаний відносно недавно, то щоб підтримувати його в чистому вигляді якнайдовше, можна добре пропилососити його з усіх боків. Після такого чищення ви здивуєтеся скільки бруду та пилу може бути в одному матраці. Однак так ви повністю не очистите матрац від бактерій та плям.

Вологе чищення. Для цього найкраще підійде миючий пилосос. Однак якщо його немає під рукою то протріть матрац з усіх боків ганчіркою змоченою в пральному розчині. Потім протріть вологою чистою ганчіркою, щоб видалити залишки порошку. Після чищення головне дайте матрацу просушити на свіжому повітрі.

Як почистити матрац у домашніх умовах
Як почистити матрац від плям крові

Чищення спеціальними засобами.

Такий варіант найскладніший, він вимагатиме як фінансових вкладень на придбання засобів для чищення так і велика кількість сил і терпіння. Для цього вам після покупки спеціального засобу для чищення необхідно нанести його з усіх боків матраца. Потім зачекайте деякий час, щоб засіб подіяло, це може бути від 10 до 30-ти хвилин. Після цього матрац необхідно добре пропилососити і дати йому просохнути на свіжому повітрі. Таке чищення допоможе підтримувати матрац у хорошому стані, не давати заводиться в ньому бактеріям та пиловим кліщам. Однак часто на матраці з’являються плями, що важко виводяться, вивести які не вийде звичайним способом.

Як позбудеться плям крові на матраці.
Якщо пляма свіжа, то впоратися з нею буде відносно легко. Для цього візьміть звичайні вологі серветки і швидко зберіть залишки крові з матраца. Потім змочіть ганчірку в мильному розчині і витирайте пляму до повного зникнення. Якщо ж пляма засохла, то вивести її буде набагато складніше. Зробіть суміш, що складається з перекису і солі, потім нанесіть її на пляму. Далі сухою серветкою витріть пляму насухо. Якщо пляма не зникла остаточно, повторіть процедуру. В крайньому випадку скористайтесь відбілювачем, проте використовуйте його дуже обережно. Після нанесення відбілювача відразу ж витріть його мокрою ганчіркою. Потім дайте матрацу просохнути, у провітрюваному приміщенні.

Якщо раптом на матраці ви виявили пляму, то легко позбудеться її допоможе універсальний розчин із солі, перекису і краплі миючого засобу. Нанесіть його на пляму і вже через кілька хвилин вона почне пропадати. Потім протріть волого ганчіркою щоб прибрати залишки засобу і дайте матрацу просохнути. Очищаючи матрац, пам’ятаєте він дуже боїться води, тому ніколи не варто використовувати їй багато, так ви швидше зіпсуєте матрац.

Замовити хімчистку матраца в Києві від клінінгової компанії “ГАЛА КЛИН”
Наша клінінгова компанія Київ займається чищенням будинків, офісів та квартир. Генеральним прибиранням та чищенням меблів, штор та матраців. Замовляючи послуги чищення у нас ви переконаєтесь у високій якості нашої роботи. Завдяки кваліфікованим фахівцям ми легко та швидко наведемо лад у вашому будинку чи офісі. Щоб замовити хімчистку матраца в Києві, телефонуйте нам на вказані телефони.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.