Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як потрібно очищати диван від жувальної гумки.

Багато хто знає, скільки неприємностей може принести приліплена до дивану використана жуйка. Вона повністю псує зовнішній вигляд меблів і до них ліпиться множинний бруд і сміття. Жуйка з дивана може перекочувати на одяг, що відпочиває людини, і зробити її непридатною для носіння.

Як же потрібно очищати диван від жувальної гумки?
Для видалення жуйки з диванів, можна скористатися нашими нескладними порадами.

  • 1 – Видалення жуйки за допомогою заморожування льодом.

Приготуйте кілька шматочків, добре заморожених у морозилці льоду, і помістіть їх у герметичний пакет. Пакетик з льодом потрібно акуратно покласти на жуйку, що прилипла, і дочекатися моменту, коли вона замерзне. Так само, з цією метою, можна використовувати шматок замороженого м’яса, тільки не допустити його танення та протікання на диван.

Коли жуйка добре затвердіє від заморожування, її легко видалити з диванної оббивки за допомогою дерев’яної або пластмасової лопатки. Якщо від жуйки залишилася пляма, вона видаляється за допомогою ацетону. Ацетон, про всяк випадок, потрібно перевірити в непомітному місці, на сумісність з оббивкою дивана.

  • 2 – Видалення жувальної гумки феном або праскою.

Висока температура від фена або праски, розплавить гумку і вона повинна легко відійти. Вам знадобляться паперові серветки або рушники та фен. Феном нагрівається прилипла жуйка і поступово видаляється серветкою.

Якщо ви використовуватимете праску, то прикладайте її до серветки, яку укласти на жуйку. Кілька серветок, що поступово вберуть у себе всю гумку, залишиться лише видалити невеликі її частинки, за допомогою зубної щітки.

  • 3 – Видалення липучки розчинником, ацетоном, оцтом.

Перед використанням будь-яких засобів необхідно зробити випробування засобу, в непомітному місці дивана з внутрішньої сторони. Не можна використовувати ці речовини на дивані зі шкіряною оббивкою!

Всі ці засоби, здатні розчиняти жуйку і сприяють її легкому видаленню з поверхні дивана. Для цього будь-яким розчином змочується бавовняна серветка і укладається на гумку. Через 10 хвилин жуйка видаляється не гострими предметами. Робити це потрібно вздовж волокон, щоб не зіпсувати диванну оббивку.

Пляма, що залишилася від засобу, потрібно намилити господарським милом і через 10-15 хвилин кілька разів акуратно протерти вологою ганчірочкою.

Для ефективного видалення жуйки з дивана можна скористатися одним із засобів, що продаються в спеціалізованому магазині.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.