Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як правильно чистити шкіряні меблі?

Поєднуючи в собі стиль, витонченість та дорожнечу шкіряні меблі стануть окрасою будь-якої квартири, будинку чи офісу. Шкіряні меблі відрізняються гарною стійкістю до забруднення та довговічністю. Однак шкіра вимагає набагато ретельнішого догляду ніж тканина, і вивести з неї плями буде набагато складніше. Так що ми рекомендуємо запастись великим терпінням або звернутися за допомогою до клінінгової компанії.

Як відчистити шкіряні меблі самотужки.

Щоб зберегти свої шкіряні меблі в належному вигляді, регулярно пилососьте її. Так ви запобігти осідання пилу в порах. Особливо добре пройдіться по швах, там пил накопичується найбільше.

Регулярно протирайте поверхню меблів мокрою ганчіркою, змоченою у спеціальному засобі для догляду за шкіряними меблями. Якщо такого немає, змочіть ганчірку в мильному розчині. Це захистить шкіру від висихання та появи тріщин.

Рекомендуємо хоча б раз на рік користуватися спеціальними засобами для догляду за шкіряними меблями.

Щоб висушити шкіру, ніколи не користуйтеся феном. Достатньо протерти сухою ганчіркою. Не ставте такі меблі біля батарей, оскільки шкіра дуже сприйнятлива до перепадів температури.

Якщо Ви пролили на шкіряні меблі, каву чи вино, потрібно діяти швидко та рішуче. По-перше, протріть сухою ганчіркою місця забруднень, щоб видалити залишки вина або кави. Потім використовуйте марлю, щоб запобігти попаданню вологи в наповнювач меблів. Пляму від вина легко видалити, якщо протерти його ганчіркою змоченою в спиртовому розчині.

Кава і чай очищаються простою мокрою ганчіркою, змоченою в мильному розчині. Акуратно протирайте місце забруднення, не потрібно сильно давити, оскільки ви можете пошкодити шкіру. Потім протріть насухо ганчіркою.

Плями від фломастерів видаляються ватою, змоченою в медичному спирті, після чого протріть стеариновою губкою.

Однак існує великий ризик, що ви пошкодите свої шкіряні меблі, тому найкраще зверніться в клінінгову компанію “ГАЛА КЛИН”. Кваліфіковані фахівці мають професійне обладнання та якісну зарубіжну хімію, швидко та якісно очистять ваші шкіряні меблі від будь-яких видів забруднень.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.