Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як правильно чистити штори

Щоб Ваші штори добре виглядали і продовжували прикрашати кімнату, за ними потрібен регулярний догляд. Популярним способом щоб відновити шторам чистоту є прання. Не забувайте штори потребують прання близько двох – трьох разів на рік. Решту часу досить просто провітрювати штори, відкривши вікно і давши можливість шторам розвиватися на вітрі струшуючи пил, що осів на них.

Як найкраще прати штори?
Прати можна більшість штор, у тому числі виготовлених зі змішаних або штучних матеріалів, а також кухонні фіранки. Проте є кілька правил яких потрібно дотримуватися, якщо Ви хочете, щоб після прання Ваші штори випромінювали чистоту та свіжість. Перед тим як прати штори, їх потрібно добре витрусити, найкраще робити це на балконі або на вулиці. Замочування штор можна проводити кілька разів, змінюючи воду. Ступінь концентрації порошку у воді залежить від рівня забруднення штор. Після прання штори необхідно прополоскати, щоб усунути з них залишки порошку, який після висихання штор, на сонці сприяє вигорянню тканини.

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Як прати гардини та портьєри?
Прання таких типів штор дуже трудомістке, тому, щоб не нашкодити шторам, особливо якщо Вам невідомий тип тканини, ми рекомендуємо звернутися до професіоналів. Якщо ж Ви вирішили зайнятися очищенням самостійно, то будьте готові до тривалого та трудомісткого процесу. Отже, спочатку позбавляємося пилу кілька разів замочуючи штори в холодній воді, можна додавати у воду трохи солі. Потім замочуємо штори в теплій воді і додаємо в неї порошок. Також можна прати у машині, вибравши делікатний режим. У жодному разі не варто вичавлювати штори, так ви обов’язково пошкодите структуру тканини. Порт’єри з оксамиту чистяться від пилу за допомогою щітки, потім протираються ганчіркою, попередньо змоченою у винному спирті. Гобелени можна чистити за допомогою звичайного пилососа, також протерши їх злегка вологою губкою. Флокові штори також чистяться пилососом або мокрою ганчіркою.

Як прати штори із синтетичних чи ніжних тканин?
Такі штори вимагають дуже дбайливого поводження, їх стирають у ручну або делікатному режимі, попередньо змочивши в холодній воді. Не забувайте що синтетика не любить довгого знаходження у воді, адже на ній утворюються складки, що важко виводяться.

Хімчитська штор
Рекомендований нами спосіб – це здати штори в якісну хімчистку, де їх відмивають за допомогою спеціальних засобів і додадуть їм свіжий вигляд і запах на довгий час. Фахівці нашої клінінгової компанії “ГАЛА КЛИН” легко відчистять будь-які види забруднень на шторах та повернуть їм колишній ефектний вигляд.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.