Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як правильно почистити духовку в домашніх умовах?

Всі люблять запечену курочку, пироги та запіканки, але як тільки справа доходить до прибирання та чищення духовки, на кухні залишаються лише жінки, мами та господині. У цій статті ми вирішили поділитися секретами того, як ефективно відчистити духовку від жиру та нагару, який залишається після готування.

Замовте генеральне прибирання у Києві прямо зараз! Ціни на прибирання у Києві.

Чим відмити духовку, використовуючи засоби для чищення?
Всім ясно що тут не обійтися тільки мильною губкою і водою, для початку давайте розглянемо можливі засоби для чищення духовки. Сьогодні в будь-якому супермаркеті є безліч миючих засобів для духового покриття, за різними цінами.

Для себе ми виділили двох найбільш популярних та ефективних виробників – це Амвей та інші. Ці засоби допоможуть Вам впоратися з будь-якими видами забруднень духовки, навіть старими або в’їли.

Щоб відчистити духовку від забруднень, достатньо нанести миючий засіб на всі поверхні духовки та почекати трохи часу. Близько двох годин. Потім мокрою ганчіркою або губкою видаляємо залишки миючих засобів. Тільки не забудьте одягнути рукавички, щоб захистити руки, оскільки це агресивна хімія, і відкрити всі вікна, щоб не надихатися хімії і не отримати отруєння.

Чим почистити духовку у домашніх умовах.
Далі ми наведемо кілька прикладів того, як можна почистити духовку в домашніх умовах, використовуючи для цього домашні засоби. Все це бабусині поради, ті маленькі хитрощі, які мають бути в арсеналі кожної успішної господині.

Як відчистити духовку в домашніх умовах, використовуючи нашатир?
Для цього змочіть ганчірку в нашатирному спирті та протріть духовку. Це потрібно робити ввечері чи ближче до ночі. Потім закрийте її та залиште на ніч. На наступний день, наберіть в таз гарячу воду і розведіть в ній засіб, що чистить, і починайте протирати духовку ганчіркою або губкою. Потім добре протріть чистою ганчіркою або змоченою губкою в чистій воді.

Як відчистити духовку в домашніх умовах за допомогою мильної пари?
Налийте в ємність гарячої води і розведіть миючий засіб. Цим розчином добре покрийте всі поверхні духовки, і поставте туди протвень. Далі закрийте духовку і поставте температуру 100-120 градусів і зачекайте 20 хвилин. Потім відкрийте духовку, дайте їй охолонути. Потім мокрою ганчіркою починайте забирати жир з поверхонь духовки. Не забудьте перед тим, як увімкнути духовку, відкрити вікна на провітрювання.

Очищення духовки в домашніх умовах за допомогою хімічних засобів.
На сьогоднішній день ми не маємо практично дефіциту в жодних товарах, і тим більше в хімії для дому. У магазинах, де Ви купуєте хімію для дому, перегляньте спеціальні засоби для чищення духовок. Як правило, це або піна, яку потрібно рівномірно розбризкати по духовці і залишити на кілька годин, або рідину, яку Ви на носите на внутрішні частини духовки, включаючи гвинт і грати. Потім Вам доведеться все добре змити, щоб усередині не залишилося запаху хімії, і курочка в духовці або картопля не мала присмаку хімії. Такий спосіб дорожчий за попередні, і має ряд побічних ефектів, таких, як різкий запах. Звичайно ж, є ефективні засоби без запаху, і, як стверджують виробники, абсолютно нешкідливі для організму людини, але набагато дорожчі за аналоги і такі засоби не продаються, як правило, у всіх магазинах.

Відмити духовку пароочисником.
Якщо Вам пощастило, і у Вас є пароочисник, то Ви вже, звичайно ж, знаєте, як ним користуватися. У двох словах за допомогою гарячої пари та спеціальної хімії пароочисник відмиє Вашу духовку легко та швидко. Залишилося лише його придбати.

Це були основні прийоми того, як найкраще почистити духовку в домашніх умовах. Однак це потребуватиме часу та сил. Якщо ж у Вас немає вільного часу і сил щоб займатися прибиранням самостійно, ми рекомендуємо скористатися послугами клінінгових компаній, і замовити генеральне прибирання квартири або будинку. Наша клінінгова компанія “ГАЛА КЛИН” проведе генеральне прибирання Вашої квартири або будинку, швидко та якісно відчистивши кухню, м’які меблі, килими та килимові покриття, вікна. На довгий час принісши чистоту та порядок у Вашу оселю!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.