Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як правильно почистити штори?

У цій статті ми намагатимемося допомогти вам у питанні чищення штор. Щоб штори залишалися красивими і продовжували прикрашати кімнату, необхідно регулярно доглядати. При прибиранні штор пам’ятайте головне правило, для кожного виду штор є свої рекомендації щодо догляду.

Для пральної машини підходять тільки щільні штори, інакше вони можуть бути пошкоджені. Також, не варто змішувати різні штори, якщо вони складаються з різних тканин. Їх краще випрати окремо. Режим прання залежить як від самої пральної машинки, так і від типу тканини штор.

Прати штори в машинці потрібно лише в делікатному режимі, це обов’язково інакше штори можна зашкодити. Також, увімкніть додаткове полоскання, це потрібно щоб напевно видалити залишки порошку зі штор та запобігти передчасному вигоранню штор на сонці. Віджимати штори краще всього звичайно в ручну, але ви можете це зробити і в машині але на найслабших обертах. Головне при віджиму штор не перестаратися, щоб не зіпсувати штори. Замовити хімчистку штор можна на нашому сайті.

Як сушити штори?
Якщо ви хочете правильно просушити штори при цьому не пошкодивши їх, дотримуйтесь наших рекомендацій. Тому для початку подивіться які режими є у вашій прасці. Потім перед початком сушіння подивіться на праску його поверхня має бути чистою. Не забудьте, що штори краще погладити через спеціальну тканину і тільки з вивороту. В першу чергу це важливо для тканин, які гладяться при високій температурі. Так ви зможете захистити штори від пошкодження та збільшіть їх термін служби. Між праннями також рекомендується пилососити штори.

Як почистити тюль?
Толь почистити легше ніж інші типи штор, вона досить легко чиститься, досить швидко сохне і її нескладно погладити. Сушити штори краще в розгорнутому вигляді, так вони будуть менш м’ятими і ви зможете їх прогладити швидше. Прати можна з відбілювачем.

Як почистити ламбрекени?
Ламбрекени не варто чистити самостійно, краще віддайте їх у хорошу хімчистку, так не тільки заощадите свій час а й сили і запобігайте їх від пошкодження.

Як почистити штори з оксамиту?
Такий тип штор потрібно прати тільки в делікатному режимі, віджимати їх потрібно вручну і дуже акуратно. Сушити також у розгорнутому вигляді. Гладити штори з оксамиту потрібно за напрямком ворсу.

Як почистити штори із органзи?
Для цих штор краще придбати спеціальний делікатний миючий засіб. Прати їх також у делікатному режимі або руками, сушити розклавши в приміщенні, що добре провітрюється. Штори з цієї тканини не варто терти чи викручувати. Їх потрібно трохи віджимати, щоб не пошкодити.

Як почистити штори з льону?
Льон це також дуже невибагливий вид тканини. Прати його краще вручну, щоб просушити штору її потрібно розкласти на великій і рівній поверхні. гладити таку штору можна за великої температури і бажано зі зволоженням.

Як почистити шовкові штори?
Такі штори також краще віддати у хімчистку, оскільки вони можуть линяти. Якщо штучний шовк то гладити потрібно поклавши на них вологу тканину.

Після прання руками, штори потрібно кілька разів добре сполоснути, щоб видалити залишки миючих засобів, які надалі можуть призвести до вигоряння тканини. Прати штори найкраще в сонячний день, після того, як ви їх повішаєте на карнизи, приміщення потрібно добре перевірити, і дати шторам висохнути. Це потрібно щоб у них не завелися мікроби та мікроорганізми, які люблять вогкість.

Замовити хімчистку штор від клінінгової компанії “ГАЛА КЛИН” у Києві
Наша клінінгова компанія Київ “ГАЛА КЛИН” надає послуги хімчистки штор у Києві та області за найпривабливішими цінами! У нас працюють досвідчені фахівці, які мають професійне обладнання, які легко і швидко почистять ваші штори, надавши їм свіжості та чистоти.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.