Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як правильно прибирати квартиру?

Прибирання житла – як добрий ритуал – лише з позитивними думками.

Якщо прибирання в будинку займає занадто багато часу, значить, щось ви робите не так. Запам’ятайте, що прибирати в квартирі потрібно за годинниковою стрілкою та в хорошому настрої. Якщо вас дратуватиме робота, свій негативний настрій ви передасте всьому за що візьметеся. Таке прибирання нічого хорошого не дасть. Краще спочатку знайдіть спосіб покращити собі настрій.

Існує кілька правил прибирання: почніть прибирання з верхніх стелажів або кутів, які ви збираєтеся пропилососити від пилу і павутини. Видаліть пил з портьєр або штор на самому початку прибирання, щоб пил не летів зверху на вже прибрані поверхні. Поступово опускайтеся вниз і протирайте і збирайте павутину з усіх предметів. Витріть пил з побутової техніки та меблів, а для цього під руками завжди має бути чиста вода в тазі чи відерці – час буде заощаджено. Не завадить вам і сміттєвий пакет, щоб складати сміття і не бігати щоразу на кухню до відра для сміття. Не забудьте, що м’які меблі вбирають у себе пил. Одягніть на шланг спеціальні щітки, щоб ретельно пропилососити крісла, дивани, ліжка, м’які стільці тощо. Після того, як прибирання зверху закінчиться, пропилісосьте підлогу і все, що на них лежить – килими, полові покриття та інше. Заключний етап – вологе прибирання підлог у кімнатах та в коридорі. Таке прибирання має бути щоденним т.к. з вулиці наноситься багато пилу і навіть бруду.

Невелика порада – після роботи з пилососом, який би він не був «супер», у повітрі ще літають частки пилу, тому злегка оббризкайте кімнати пульверизатором – нехай вона осяде, і приступайте до вологого прибирання, витирайте пил. У кожній кімнаті обов’язково міняйте воду на чисту.

Не забудьте про квіти.

Якщо у вас є рослини, які потрібно протирати – не забудьте це зробити.

Квіти віддячать вам своєю позитивною енергетикою та буйним зростанням.

Зараз модно ділити кімнати під час збирання на зони. У кожній зоні витрачайте не більше 15 хвилин. Так у вас залишиться багато вільного часу для себе та відпочинку з родиною.

Після збирання постарайтеся винести з дому сміття, звільніть та помийте пилосос. Неприпустимо щоб зібране вами сміття продовжувало перебувати в будинку, тільки десь у кутку.

Бажаємо Вам приємного та легкого прибирання!

Ваша клінінгова компанія Києва Гала Клін

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.