Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як швидко навести лад у будинку перед приходом гостей

Проблема швидкого наведення порядку в будинку або квартирі знайома кожній жінці і у більшості є свій спосіб у 30-50 хвилинному прибиранні всього приміщення. У статті ми поділимося своїми хитрощами.

Отже, ви найближчої години очікуєте приходу до вашого будинку приятелів. Вони насамперед зайдуть у приміщення, з якого починається ваше житло. Це може бути передпокій, коридор або одразу кухня-студія. Прибирання почнемо з цього приміщення, взявши із собою пакет для сміття.

Прибирання у передпокої.

Критично огляньте весь простір і вирішіть, де необхідно швидко навести лад. Можливо, це взуття, яке безладно стоїть біля вхідних дверей. Її необхідно прибрати в одну із ящиків, залишивши найнеобхідніше, у тому числі тапки для гостей. Звільнилося місце для взуття друзів.

Сміття, що трапляється, складаємо у взятий вами сміттєвий пакет.

Не забудьте про Ваші меблі – і в разі потреби замовте хімчистку дивана в Києві!


Якщо є речі, які перебувають безладно, їх теж швидко скласти у вільну шафу для одягу, заодно приготуйте кілька вішалок і частину кронштейна, щоб можна було повісити гостьовий одяг.

Вологою серветкою швидко протираємо всі поверхні, що проглядаються, дверні ручки і самі двері, вимикачі і всі пристосування. Не забуваємо про дзеркала.

Потім швидко пилососимо і, якщо потрібно, протираємо підлогу вологою ганчіркою.

Наводимо лад у ванній кімнаті, куди обов’язково зайдуть гості, щоб помити руки. Якщо сильно пропилялися баночки і тюбики, збираємо їх і все непотрібне в пакет, щоб протерти пізніше, залишивши найнеобхідніше.

Помити раковину, ванну можна прикрити шторкою або швидко натерти хімією, протерти крани, дзеркало та шафки, ту частину, що на увазі.

Обов’язково почистити унітаз та сидіння, протерти навколо нього можливі потіки, повісити туалетний папір та чистий рушник. Пропилососити і зробити вологе прибирання підлоги.

Прибирання кухні-студії (кухні та зали).

Якщо гості відразу потрапляють у кухню-студію, необхідно в ній навести порядок. Тим більше, що зазвичай це приміщення є залом для прийому гостей. Головне, щоб гостей не здивували розкидані речі та гори брудного посуду.

Якщо посуд ви миєте вручну, то відразу ж наведіть порядок у раковині, щоб посуд із залишками їжі не бентежив вас і ваших гостей. Якщо час сильно підтискає, а кількість посуду дозволяє її приховати до відходу приятелів, зберіть її у велику миску, прикрийте рушником і відсуньте у вільний кут стола або сховайте в одну з ящиків.

Протираємо стільницю, всі електроприлади, поверхню плити та все, що вимагає прибирання.

Збираємо всі розкидані предмети, дитячі іграшки в мішок або коробку, щоб потім після відходу гостей спокійно все розкласти по місцях. Заповнену коробку ховаємо у кут або в шафу для речей.

Передбачаючи несподіваний прихід гостей у майбутньому, придбайте на такий випадок коробку, яку можна прикрасити зверху та після наповнення, залишити на увазі.

Завершуємо роботу, швидко пропилососив усі підлогові поверхні та м’які меблі. Обов’язково звільняємо від пилу всі видимі місця, заразом красиво розкладаємо всі предмети на полицях.

  • Наведемо лад у спальні, якщо ваші гості звикли перевіряти всі приміщення у вашій квартирі. Швидко поправляємо постільні речі та накриваємо постіль покривалом або ковдрою. Збираємо розкидані речі та ховаємо їх у шафу. Стираємо пил з поверхонь і, якщо потрібно, швидко пропилососимо підлогу.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.