Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як швидко помити вікна. Мийка вікон у Києві.

Станом вікон можна судити про якості господині. До того ж крізь чисто вимиті скляні поверхні в будинок потрапляє більше світла, і світ здається яскравішим. Однак домогтися чистоти і прозорості вікон – не така вже приємна задача, якщо ви не обзавелися домашнім помічником – роботом для миття вікон.

Якщо ви входите до числа щасливих власників магнітної щітки для вікон, вам потрібно лише розпорошити миючий розчин по склу, закріпити агрегат і милуватися процесом миття, в кінці процедури лише протерши сухою серветкою кути.

Як швидко промити вікна. Мийка вікон у Києві.
В іншому випадку беріть на озброєння описані нижче способи та засоби.

При миття вікон дуже зручно користуватися серветками з мікрофібри, які добре вбирають вологу та полірують блискучі поверхні. Достатньо двох етапів: промити вікно мокрою серветкою та витерти сухою.

Зручна в роботі і спеціальна швабра з телескопічною ручкою, яка дістає до найдальших куточків. З одного боку на швабрі є скребок, що видаляє бруд і зганяє воду, з іншого – м’яка губка для миття. Можна використовувати пристосування для миття скла автомобіля або звичайну швабру, обмотавши її м’якою тканиною.

При миття вікон можна використовувати розчин миючого засобу, оцту, нашатирного спирту. Соду при миття металопластикових вікон краще не використовувати, вона руйнує гумові вкладки, дряпає поверхні і залишає розводи, що погано змиваються. Побутові хімічні очищувачі також можуть погіршити стан ущільнювача та віконного профілю.

Уникнути появи конденсату на склі допоможе гліцерин, розведений спиртом у пропорції 1 до 10.

Як швидко промити вікна. Мийка вікон у Києві.
Вкриті крижаною кіркою вікна миють солоною водою, яка до того ж додає склам блиску.

Алгоритм дій:

  • Приготувати миючі засоби та серветки.
  • Звільнити підвіконня та відкрити вікно.
  • Вимити вікно зсередини, потім зовні. Спочатку вікна і рами промивають мильним розчином, зганяючи воду скребком, не забувши очистити куточки і важкодоступні місця віконного профілю від бруду і пилу, що накопичився. Потім на шибку наносять розчин води з оцтом або нашатирем або очищувач у вигляді спрею і полірують поверхню серветкою з мікроволокна. Деякі по-старому люблять полірувати стекла м’ятим папером або газетами – якщо такий метод для вас прийнятний, можете скористатися ним.


До речі, краще не мити вікна у сонячну погоду – поверхня скла швидко висихає, залишаючи розлучення.

Як бачимо, миття вікон – досить простий процес. Звичайно, багато господинь винаходять або передають із покоління в покоління власні хитрощі та прийоми миття вікон. Деякі використовують крохмаль, синьку, крейду, лимон, миють скла половинками картоплі або застосовують важку артилерію у вигляді агресивних миючих засобів. Але досвідченим шляхом доведено: щоб вікна засяяли чистотою, цілком достатньо води та гарної серветки, що полірує.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.