Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як швидко та правильно прибрати будинок чи квартиру та зробити легкий ремонт перед Новим роком.

Усі господині готуються до зустрічі Нового року. І насамперед не дуже приємна сторона цього питання – ретельне прибирання приміщення, де ми проводимо весь свій основний життєвий час (крім роботи). Ця стаття стосується всіх домочадців – чоловіків більшою мірою.

Перший основний крок – порятунок від домашнього мотлоху.

Цілий рік ми сумнівалися в якихось своїх діях, наприклад, викинути чи залишити. «Щось із речей може стати в нагоді, або ще відремонтується» – думали ви перед кожним Новим роком. Але все залишалося, як і раніше. Настав час діяти. Новий рік на підході і всі сумніви геть – необхідно очистити, винести, викинути і позбавитися всього непотрібного будь-яким шляхом. Можна подарувати якісь набридлі та незастосовувані вами речі та стару техніку, а можна винести на вулицю та акуратно скласти біля сміттєвих баків – вдячні претенденти на ваше добро, звичайно, знайдуться. Чим менше залишиться у вашій квартирі або будинку непотрібних поламаних речей, що прийшли в непридатність, тим більше з’явиться у вас можливостей для придбання всього нового і потрібного.

Наступний не менш важливий крок.

Почнемо із вхідних дверей. Через них ми отримуємо енергетичні потоки та очищення повітряного простору квартири, тому двері мають бути чистими, без павутиння у кутах. Для прикраси та дотримання певних новорічних ритуалів, зовнішню частину дверей можна прикрасити віночком із хвої, шишок та ялинкових прикрас.

Клінінгова компанія Києва Гала Клін – запорука чистоти та свіжості Вашої оселі!

Позбавляємося від поломок та легких будівельних неполадок.

Коридор, передпокій та вся квартира вимагають вашого ретельного вивчення. Якщо десь відстали шпалери та поміняти їх на нові немає можливості, то підклейте їх неодмінно. На обірвані некрасиві шпалери зверху наклейте, хоча б тимчасово, нові відповідні за кольором. Можна у вигляді різних геометричних фігур – нехай вважають, що це такий дизайнерський підхід. Таким чином хоча б частково оновиться приміщення. Не забувайте, що саме через вхідні двері та коридор до вас заходить життєва енергія та ваші гості.

Відремонтуйте те, що у ваших силах. Зараз можна отримати повну консультацію щодо ремонту будь-якого домашнього предмета. Якщо у вас у якихось шафах дверцята зачиняються неправильно або взагалі забули, коли вони зачинялися – відремонтуйте. Потрібно щось підновити та підфарбувати – ще є на цей час. Не залишайте таку роботу на останній день, найкраще зайнятися цим за тиждень до Нового року. Зробіть це, і весь рік ви будете самі собою захоплюватися, і успіх обов’язково прийде у ваш поновлений будинок. Якщо ви хочете грошей на новий відмінний ремонт, то всесвіт зрозуміє вас правильно, і ви отримаєте їх обов’язково.

Наведення порядку включає трудомісткі процеси. Наприклад, випрати штори і знову поставити їх на місце. Помити вікна, люстри, зібрати спеціальною щіткою або пилососом пил та павутину з усіх стін. Пропилососити під диванами та ліжками та, по можливості, за шафами. Помити батареї та кухонну техніку. Все це краще за все зробити заздалегідь, але не в останній день, тому що у вас не залишиться жодних сил для святкування. І не можна бути впевненим, що ви все встигнете. Залишіть на 31 грудня незначне прибирання пилу на видних місцях і пропилососити там, де це потрібно.

31 число нехай буде для наведення особливого лиску на собі коханому та для приготування легких Новорічних закусок та бутербродів. Більшість святкових страв, наприклад холодець, заливні, домашня буженина, основи для салатів, торти та інше приготуйте 30 грудня.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.