Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як утримувати квартиру в чистоті та без запахів, якщо в будинку кіт чи собака

Домашній вихованець – це джерело радості для всієї родини, але часто багато хто відмовляє собі в цьому задоволенні через складності утримання будинку в чистоті. Багато власників кішок та собак стикаються з проблемою вовни тварин, яка липне до всіх поверхонь у будинку, а також неприємного запаху. Чи можливо мати вихованця та чистий будинок одночасно?

Існує безліч способів боротьби зі сторонніми запахами та наслідками линяння тварини, які можуть допомогти впоратися з цією проблемою.

Як очистити будинок від вовни домашніх тварин?

Шерсть найбільше накопичується на підлозі, килимах та м’яких меблів. Мінімізувати кількість вовни, що випала, допоможе регулярне вичісування тварини спеціальною щіткою.

Можна пройтися по ворсистих поверхнях вологою рукою або липкою роликовою щіткою. Добре прибирають вовну гумові рукавички, які також зволожують, якщо це дозволяють матеріали поверхонь, що прибираються. Вовна легко скочується в грудки і змивається водою. Повторне прилипання вовни допоможе запобігти антистатику.

Як утримувати квартиру в чистоті та без запахів, якщо в будинку кіт чи собака
Найбільш ефективний у боротьбі з шерстю побутовий пилосос, краще – оснащений турбощіткою, яка за лічені миті видалить шерсть. Спеціальні моделі пилососів з фільтрами високого очищення не дають вовни та дрібним ворсинкам розвіюватися у повітрі.

Найбільше вовни накопичується на килимах та килимових покриттях. Перед чищенням килима пилососом варто розбризкати на нього пульверизатором воду, розведену навпіл з кондиціонером для прання. Так шерсть буде легше відокремлюватися від ворсу килима.

Відокремити шерсть від килимового ворсу допоможе і харчова сода, розсипана по килиму, яку слід зібрати пилососом разом з вовною.

Усунення неприємних запахів від тварин

Найпроблемнішим у цьому плані місцем є приміщення, де стоїть лоток вихованця. Вирішує проблему регулярне прибирання з використанням домашніх підручних засобів.

Відмінним засобом, що усуває запах, є харчова сода та оцет. Сумішю соди та оцту легко чистити будь-які поверхні. Підстилки та будиночки вихованця ретельно пилососять після нанесення. Лотки, посуд та навіть іграшки тварин, які можуть бути джерелом неприємних ароматів, після миття таким розчином потрібно промити чистою водою.

Якщо вихованець залишив калюжку, її слід відразу ж промокнути паперовим рушником і посипати содою для усунення запаху. Після всмоктування залишки соди видаляють, а пляма протирають водою з оцтом або рідиною для полоскання ротової порожнини.

Неприємні аромати з лотка менше поширюватимуться, якщо дно посипатимуть харчовою содою, а вже зверху – спеціальними гранулами для котячого туалету.

У прагненні навести чистоту в будинку, де живе вихованець, господарям потрібно пам’ятати, що агресивні миючі засоби можуть нашкодити тварині. Тому краще застосовувати нешкідливі натуральні засоби або миючі препарати.

Хімчистка килимів та м’яких меблів

Найзручніший і найвірніший спосіб насолоджуватися спілкуванням із вихованцем та чистотою в будинку – вдатися до послуг клінінгової служби. Хімчистка професійним обладнанням з використанням гіпоалергенних реагентів, які нешкідливі для здоров’я, допоможе отримати м’які меблі та килимові покриття початковий привабливий вигляд, усуне вовну, плями та інші забруднення. Після процедури, проведеної фахівцями з дотриманням усіх технологій, ваш будинок наповниться свіжістю та затишком.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.