Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як відмити диван від сечі та слини собак

У багатьох сім’ях є улюблені тварини, які наповнюють будинок теплом та любов’ю, сприяють гарному проведенню дозвілля. Господарі завжди намагаються виводити тварину на вулицю, щоб погуляти та здійснити необхідні процеси. Але іноді, у домашніх улюбленців трапляються неприємні моменти, коли вони через хворобу або прояви сильної любові до господаря не стримуються. У таких випадках вони можуть зіпсувати диван або будь-які меблі, залишивши на ній сліди своєї сечі.

Як же потрібно очищати диван від сечі собак?
Щоб вирішити проблему видалення сечі, можна скористатися:

  • оцтом або харчовою содою;
  • cпеціальним аерозолем;
  • 3% перекисом водню;
  • спиртом чи горілкою;
  • господарським милом чи хлоркою.

Ви завжди можете замовити професійну хімчистку дивану Київ, і Ваш диван буде як новий!
Як же видаляється собача урина з дивану?

-1 – Використання 9% оцту рятує у багатьох домашніх питаннях та видалення небажаних запахів – не виняток. Необхідно протерти пляму від сечі серветкою, змоченою в оцті. А за годину це місце кілька разів протерти мокрою серветкою. Просушуєте мокру ділянку дивану феном. Якщо пляма залишилася, то ще раз зробіть цю маніпуляцію.

Для отримання такого ж ефекту можна використовувати лимонну кислоту.

  • 2 – Спеціальними аерозольними засобами, які створені для цієї мети, можна швидко та чудово прибрати залишки та запах сечі собаки. Цей засіб продезінфікує проблемну ділянку, і він не буде привабливим для повторного використання собакою.
  • 3 – Харчову соду розводять невеликою кількістю води, до одержання кашки і наносять її на потрібне місце дивану. Також можна пляму намочити водою, а зверху присипати содою. Після висихання пляма обробляється пилососом, щоб повністю зібрати всю соду.

Ділянка дивана з содою, можна добре окропити оцтом з пульверизатора. Відбудеться бурхлива реакція, яка нейтралізує запах, видалить пляму та соду. Потім потрібно змити і висушити мокру пляму.

  • 4 – Завдяки господарському милу добре видаляються всі наслідки собачої діяльності. Забруднене місце дивана добре натирається милом, і через годину добре промивається і ретельно сушиться серветками.
  • За допомогою спирту та горілки, можна відмінно продезінфікувати проблемну зону та відбити бажання повторного використання цього місця тваринам.
  • 5 – Перекис водню добре підходить для меблів зі світлою оббивкою. Перекис змішується з водою 1 до 2 і обробляється нею пляма. Потім воно промивається за допомогою чистої води.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.